Centrum lázeňských pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Lázně Bělohrad > Hotel Anna Marie 3*, Lázně Bělohrad

Hotel Anna Marie 3*, Lázně Bělohrad

Hotel Anna Marie se zajímavě řešenými prostory byl uveden do provozu v roce 1995. Je pojmenován po zakladatelce lázní, pruské šlechtičně Anně z Asseburgu. Na hosty čekají příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím - vybavené koupelnou, televizí, ledničkou a telefonem. Internetové připojení je k dispozici v hale hotelu. Stravování a balneoprocedury jsou poskytovány v hotelu Grand (50 m od Anny Marie), se kterým je hotel Anna Marie propojen zastřešeným koridorem. 20metrový krytý vyhřívaný bazén je klientům k dispozici také v hotelu Grand. Klienti mohou využít v hotelu Anna Marie i kadeřnictví. V blízkosti hotelu je minigolf a k dispozici je i půjčovna horských kol.

Případné storno rezervovaného pobytu:
do 30 dnů před nástupem - bez stornopoplatku
změna termínu čerpání pobytu - bez stornopoplatku
méně než 30 dnů před nástupem - ze zdravotních důvodů (doloženo lékařskou zprávou) - bez stornopoplatku

Nástupní dny k pobytu pondělí - pátek.

  Příjem státních poukazů je ukončen.

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: Ano / Ano
Check-in / Check-out: 11,00 / 09,00 hod
Vybavení pokoje: SWC, TV, lednice, telefon
Internet hotel/pokoj: Ano / Ne
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací: +420 602 321 350
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: Ne / Ne
Lázeňský poplatek v ceně: Ne
Hotelový bazén: 100 (Kč/hod)
Termíny:
Sezóna 01.04. - 30.09.
Mimosezóní 01.10. - 21.12.
Zimní 02.01. - 31.03.
Výhodný termín
Lázeňský pobyt - Hotel Anna Marie 3*, Lázně Bělohrad
Lázeňský pobyt - Hotel Anna Marie 3*, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Hotel Anna Marie 3*, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Hotel Anna Marie 3*, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Hotel Anna Marie 3*, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Hotel Anna Marie 3*, Lázně Bělohrad

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

03.01.18 14:23:35Jarmil Dobrý den, 1) ubytování v Anně Marii: velmi slušné, pokoj B34 překrásný. Možno zlepšit úklid u stropu byly pavučiny. 2) stravování: vynikající. Pestrá a velmi chutná strava. 3) procedury: a) vanové koupele = velmi dobré, b) rašelina = uspokojivé, c) masáže = TRAGICKÉ. Pobyt na masérském stole max. 8min a provedení vlastní masáže silně amatérské, d) bazén = vynikající. Je třeba doladit uváděnou dobu otevření bazénu s realitou. Plavčíci dosti nevhodným způsobem vykazují hosty z bazénu 15min před ukončením provozní doby s odkazem na jejich pracovní dobu. 4) akce Silvestr: Vše bylo podřízeno německým hostům. Program v Tree of Life byl velice neuspořádaný a nedosáhl úrovně roku 2016, který jsme zažili v Grandu.

29.05.17 12:54:30Eva Dobrý den, s pobytem jsme byly velice spokojeny. Veškerý zdravotnický personál byl milý a vstřícný, totéž se týká i recepčních a obsluhy v jídelně. V lázních i na ubytování byl pořádek a čistota. Jenom vázla obsluha u pultu v kavárně. Co se týká stravování, výběr byl pestrý, chutný a bohatý, jenom bych přidala více studených jídel v nabídce k večeřím. U masáží bych zrušila společnou místnost se skříňkami, kde se odkládá veškeré oblečení a zavedla bych buď kóje, nebo věšák přímo na masérně, kde bylo bylo možné oblečení odložit. Vadilo to mě, mé kolegyni i ženám, se kterými jsem se setkala v místnosti masáží. Provoz slatiny by potřeboval rekonstrukci. Mě osobně vadilo, že není připojení na Wi-fi v Anně Marii, je pouze v kavárně v lázeňské budově. Příští rok bychom tyto lázně chtěly navštívit znovu.

28.04.16 10:57:59Jiří Dobrý den, s výjimkou počasí jsme byli s pobytem, ubytováním i stravováním spokojeni. K úrovní služeb nemáme žádné připomínky, také obsluhující personál byl vstřícný.

12.08.14 14:52:04Veta Dobrý den, byla jsem v Lázních Bělohrad na třítydenním pobytu-komplexní lázně. Jaké bylo mě velké překvapení, když mi přišlo pozvání k pobytu cca 10dnů před nástupem, s tím ,že mám uhradit doplatek za mnou požadovaný standartní pokoj 265,-Kč na den/os. Jezdím do lázní jý dvacet let,ale pokud jsem požadovala standartní pokoj nikdy!!!!! jsem nedoplácela ani minulý rok a to jsem byla v pokoji s balkonem a vybaven byl varnou konvicí,televize je snad dnes již automaticky . Jenže já jsem celou dobu jezdila do lázní moravských a to je asi ten problém. Lázně v Čechách jsou v ceně někde jinde,ale ve vybavenosti jsou možna i horší.Tak nás ty české lázně(byli jsme spolu s manželem) jen při nadechnutí se v pokoji stály cca 13,5tisíce na doplatcích.To jsem byla ještě udivena,že nemám automaticky na pokoji i osušku, která v jiných lázních je automaticky na pokoji i s ručníkem. Na požádání jsem jí dostala,ale co klienti,kteří jedou do lázní poprvé a neví o tom,že je možné to ,či ono....V jídelně naprostý chaos v rozdávání jídel. Servírky chodily jako bez duše a tolikrát zbytečně,žádný systém. Vím, srovnávám,protože mám s čím. Dokonce se nám stalo,že na nás jídlo námi vybrané nezbylo a museli nám dát náhradní( byli jsme II.směna).Dost už negativní nálady- nádherný bazén ve kterém se dalo ne jen cvičit a plavat,ale byla i perlička a masážní proudy, balneo super a personál taky, hlavně na časování procedur paní Martina, byla opravdu milá a nikdy pro ní nebylo nic problémem. Tyto lázně mají nádhernou polohu, blízko Krkonoše i Český ráj. Počasí jsme měli nádherné a tak jsme chodili hodně na vycházky po okolí....je tam krásně, až na ten první okamžik překvapení.........

05.10.13 17:03:29Jitka Pobyt byl úžasný, napostá spokojenost.

04.10.13 12:09:11Anna Dobrý den, v Lázních Bělohrad jsem byla velice spokojena jak s ubytováním, stravováním i procedurami. Všude byli velice milí a příjemní. Jen byl menší zádrhel s výlety, kdy byl zámek nepřístupný pro filmování.

30.07.13 10:13:16Petra Dobrý den, maminka byla velice spokojená s ubytováním, péčí i stravou a i přes výrazné omezení pohyblivosti si pobyt užila.

18.06.13 12:40:19Otta Dobrý den, byl jsem mile překvapen celkovou atmosférou v Lázních Bělohrad. Vstřícný a ochotný personál, kvalitní lázeňské služby. Ubytování včetně stravování lepší standard. Celkově jsem velmi spokojen, měl jsem si objednat i delší pobyt. To příště. Děkuji.

28.05.13 15:19:52Kristýna Pobyt v lázních Bělohrad byl velice příjemný, ubytování, stravování, lázenské kúry - vše na výbornou! Pro mne luxusní dovolená, mohu vřele doporučit i jiným zájemcům. Pouze objednat letos lepší počasí!

15.05.13 15:54:27Jana Dobrý den, děkuji,v Lázních Bělohrad se mi líbilo, především mě překvapil počet procedur i jejich kvalita, a také příjemný personál. Ubytování bylo vyhovující, na pokojích bylo čisto. Stravování skvělé, dostatečný výběr i zelenin.saláty .A především klid, krásná okolní příroda. Děkuji, určitě vaše lázně ještě navštívím.

08.05.13 14:30:53Josef S ubytováním a stravováním jsme byli spokojeni, léčení také bylo v pořádku. Je jen škoda, že jsme teprve v polovině druhého týdne zjistili, že zde je několik dalších druhů koupelí, které jsme nemohli absolvovat – chyběly informace. Pokud bychom na podzim zase chtěli jet do nějakých lázní, s důvěrou se obrátíme na Vás a na stránku na facebooku. Děkuji Vám za ochotu, s kterou jste zařídil vše, co bylo potřeba se stornováním původního termínu a nalezl nový termín.

12.01.13 17:29:56Lukáš Dobrý den, s ubytováním v Anna Marii jsme byli spokojený, dostali jsme pěkný velký pokoj s balkonem. Jídlo bylo velmi chutné, problém byl občas v bufetu v tom, že maso nebylo včas doplňováno a člověk si nemohl nandat maso co sní, nebo co by chtěl a v neděli v poledne došlo k tomu, že od 11,45 cca do 12,45 nebylo maso vůbec žádné. Ale říkám pro mně osobně bylo hlavní, že jídlo bylo chutné a se silvestrovskou večeří jsem byl spokojen. Co nám ale vadilo, byla krátkost procedur, zejména masáž na 15min a nemožnost si dokupit delší, bylo zklamání. Na Silvestra vypadalo, že bude bazén zavřený, protože tam bylo v pracovní době na svátky na vstupu napsané, že je 31.12. bazén uzavřen. Proto nás příjemně překvapilo, že byl tento bod programu splněn a bazén byl k dispozici i s improvizovaným barem. Ohňostroj byl velký na úrovni. Kulturní vystoupní bylo určeno starším ročníkům. Novoroční oběd byl chutný. Celkově, hlavně protože jsme dostali pěkný pokoj, jsme byli spokojený.

03.01.13 14:50:15Marie Dobrý den. Na Váš dotaz ohledně Silvestrovského pobytu v Lázních Bělohrad musíme odpovědět kladně. Velmi se nám pobyt líbil. Ubytování v hotelu Anna Marie bylo výborné, pokoj prostorný. Bylo o nás pečováno po všech stránkách. Kuchaři se překonávali, vše výborné. Program byl zajímavý a hosté byli příjemným překvapením. Volné využití bazénu po celý pobyt bylo vítané pro rozhýbání těla. Prostě spokojenost. Pokud bude čas a zdraví, rádi se tam vrátíme.

13.08.12 11:56:42Milena V lázních bylo vše v nejlepším pořádku k naší plné spokojenosti.

10.01.12 15:55:24Jitka v laznich se vsem moc libilo. Tchan s tchyni i manzel si pochvalovali dobre jidlo, teply bazen, bajecny personal a program (takovou kvalitu ani necekali). Takze konec dobry vse dobre. Novorocni koncert nas nezklamal - opravdu jsme si ho vychutnali.

30.08.11 22:06:01Alena S pobytem v lázních i se stravou a procedurami jsme byli velice spokojeni a pokud nám to zdraví a další možnosti dovolí, navštívíme Lázně Bělohrad i v příštím roce.

25.07.11 12:31:29Jitka V Bělohradě nám bylo báječne. Nádherná přiroda, krásné procházky, vynikající péče. Personál od pan doktorky, přes sestričky, maséry, lázeňské, přes kuchyni až po úklid - lidé zkušení, positivní, milí a profesionalní a vždy s úsměvem na tvaři. Dcera, která je po operaci plotýnek a po úraze opravdu rozkvetla.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat