Centrum Lázeňských Pobytů

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: /
Check-in / Check-out: / hod
Vybavení pokoje:
Internet hotel/pokoj: /
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací:
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: /
Lázeňský poplatek v ceně:
Hotelový bazén:
Termíny:
Sezóna
Mimosezóní
Zimní
Výhodný termín

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

29.04.18 06:09:06Taťána Balíček Relaxace v týdnu PLUS jsme s kamarádkou absolvovaly ve dnech 25.4-27.4.2018. Hotel Zámeček patři k hotelům 3 kategorii, určitě ne 4 hvězdičky . Personál příjemný , ochotný . Umístěni hotelu a prostředí krásné . Pokoj odpovídá 3 hvezdičkovemu hotelu, záclony špinavé , na okenní parapetě hodně prachu, jehličí ,mouchy a brouky, které jsme uklidili. Procedury krátké , uhličitá koupel a masáž jen 15 min, což v popisu balíčku uvedeno nebylo. Masáž je neodborná, je to jen jemné pohlazení olejičkem. Jídlo je příšerné , nic horšího jsem ještě neviděla. V popisu jídelníčku v hotelové restauraci uvadi se široká nabídka jídla, ve skutečnosti mate si vybrat dopředu jedno ze třech nabízených jídel. Měla jsem objednanou mořskou rybu s bramborem a zeleninou. Byl to nějaký odpad ze dvou slepených mezi sebou rybích šupinatých ocasků . Rybu jsem tam nenašla, jen rybí kůži a šupiny. Příloha -vařené brambory, pomaštěné nějakým nechutným tukem a ohřata zmražena směs z mrkvi, hrašku a kukuřice. Pro 4hvězdičkový hotel je to ostuda. Snídaně byla do 10:00, ale pokud přijdete v 9:00, tak mate smůlu , nic se nedoplňuje, stejně tak u večeří. Celý hotel je nekuřácký , ale těsně po 6 hodině ráno někdo na chodníku pod našim oknem budil nas pořádnou dávkou kouře . Kupon do Modreho salonku zustal nevyužitý z důvodu zavřeného salonu zrovna dne 26.4.2018, kdy jsme měly možnost salon navštívit . A to neni všechno, co bych ještě mohla popsat . Takže do tohoto hotelu už nikdy.

09.01.18 20:54:16Michal Dobrý den, se silvestrovským pobytem na hotelu Zámeček jsme byli spokojeni, se stravou jsme byli zvláště spokojeni a k procedurám jsme taky neměli výhrady.

08.01.18 12:16:53Jana Dobrý den, hotel Zámeček - jako takový - je moc hezký. Opět jsem byla ubytovaná na pokoji č. 116, kde na WC rachtá odsavač par stejně, jako když jsem tam byla ubytovaná minule. V koupelně stále odpadají věšáčky?! Jinak pokoj situovaný do parku a hned u Modrého salonku by mi vyhovoval. Jídlo nebylo pokaždé takové, jak by mělo vypadat. Kachní prsa první večer nebyla propečená, jen tekla krev. Často bylo jídlo studené. Při Silvestrovské večeři v restauraci v hotelu byl neuspořádaný chaos, zasedací pořádek byl nevychytaný a přišla si s námi připít "dívčina", o které nikdo nevěděl - co v personálu má za funkci. Takový zvláštní pocit - vše mohlo být vychytané a tudíž příjemnější. Snídaně nebyly tak bohaté, jak jsem již v tomto hotelu před lety zažila. Zřejmě se šetří, ale ne na správném místě. Personál se chová rozpačitě, ne pokaždé profesionálně. Jen paní Petra v kavárně má příjemný přístup ke klientům, všemožně se snaží perfektně vyhovět. Za to - dík! Jelikož jsem jela na tento pobyt po chřipce, zrovna způsob procedur nebyl ten správný. Při vínové koupeli brzy vystydla voda, sestřička /lazebnice/ za celou dobu se nepřišla zeptat, zda má připustit horkou vodu a zvoneček na její přivolání nikde. Pak měla následovat masáž, takže jsem delší dobu čekala v hale na chodbě, ale trvalo to déle než jsem předpokládala. Mám pocit, že jsem opět přistydla, takže mi znovu nebylo dobře a na příští koupel jsem ani nešla. Silvestrovský program byl docela pěkný, hudba dobrá, občerstvení také.

19.10.16 19:21:35Benkon v.p.s Dobrý den, navštívily jsme kavárnu - Modrý salonek při rekondičním pobytu v Poděbradech. Byly jsme moc spokojeny jak s obsluhou (Petra Vilímková), tak i s velmi chutným obědem a výbornou kávou se zákuskem za rozumnou cenu. Děkujeme, můžeme doporučit.

19.05.16 10:32:29Věra Dobrý večer, ubytování, kulturní vyžití - půjčení kol aj., ochota personálu včetně recepce na profesionální úrovni. Pouze ke stravování bychom měli připomínku a to ve výběru salátu k večeři. Vždy byl pouze jeden zeleninový salát a ovoce. Samotná zelenina žádná. Už jsme absolvovali více 4-hvězdičkových hotelů a vždy byl pestřejší výběr (grilovaná zelenina, zelný salát, salát z rajských, fazolový salát, mrkvový salát s pomerančem, čočkový salát, salát z kyselého zelí, z černé řepy nebo červené - vždy chutně připravené). Pečivo k večeři sice bylo ale nějaký malý předkrm chyběl. Jinak se nám v Poděbradech i v okolí velice líbilo.

27.10.15 15:47:17Jana Dobrý den, překvapují mě zde pozitivní ohlasy na tento hotel, procedury a především kuchyně neodpovídá 4hvezdičkovému hotelu. Úroveň možná tak 2hvězdy, socialistický výběr jídla, jako v závodní jídelně. Chtělo by to jít trochu s dobou a nespoléhat se na to, že pobyty využíjí pouze důdodci, kteří se spokojí s málem, i ti mají nárok na kvalitu.

07.04.15 14:41:50Pavlína Dobrý den. Byly jsme velmi spokojeny. Vše v naprostém pořádku. Jak ubytování , stravování / 5*/ tak personál. Program byl také bohatý a velmi mile na nás zapůsobila nabídka koncertu Lubomíra Brabce. Děkujeme .

27.02.15 11:03:50Marie Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat nejen Vám, ale i spolupracovníkům CLP v Poděbradech za vyřízení pobytu Lázně na zkoušku, ubytování Zámeček...Byla jsem nesmírně překvapená nejen prostředím,ubytováním,využitím procedur i stravováním, ale i vlídným jednáním všech pracovníků se kterými jsme se v průběhu pobytu setkávali. Jistě Vaše služby nevyužívám naposledy, těším se, že si poukaz na podzim znovu zakoupíme, tentokrát nebude darovaný, ale zajistíme si ho sami. Vaše Marie Hlavsová

11.01.15 18:56:37Aleš Dobrý den, s lázeňským pobytem v Poděbradech jsme byli spokojeni po všech stránkách.

26.08.14 16:05:36Jan Dobrý den, vše bylo v pořádku - ubytování, stravování i procedury. Děkuji.

07.02.12 10:47:02Jiří Vše bylo O.K., pokud nám to čas dovolí, rád bych pobyt zopakoval i s manželkou.

22.09.10 17:55:41Marcel Š. Týdenní pobyt v Poděbradech byl prima a služby v hotelu Zámeček výborné.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Bezplatná infolinka 722 71 48 48

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 16:00 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat