Lázně, lázeňské pobyty a dárkové poukazy do lázní.
Centrum lázeňských pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad


  Lázně Bělohrad mají za sebou 120ti letou historii a několik prvenství:
  - jsou první léčebné lázně v Evropě oceněné certifikátem kvality uděleným Evropským svazem lázní v Bruselu - EUROPESPA med
  - jsou první léčebné lázně v České republice které získaly cerifikát kvality ISO 9001:2008
  Nachází se v půvabné podkrkonošské krajině, ve svěžím přírodním parku.
  Lázně jsou držitelem mezinárodního certifikátu kvality a zdejší slatina (rašelina) je jednou z nejkvalitnějších na světě.
  Léčení je zaměřeno především na onemocnění pohybového aparátu - především revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevovu chorobu, artrózy, stavy po úrazech a ortopedických operacích, léčí se tu i deformující jizvy po úrazech a popáleninách.
  Lázně Bělohrad mají výbornou pověst i díky výrazně individuální péči o každého klienta.
  Svůj pobyt můžete absolvovat jak v Lázeňské rehabilitační klinice (léčí převážně klienty s potížemi pohybového aparátu. Základním přírodním léčivým zdrojem je zde sirnoželezitá slatina ve formě koupelí, zábalů a obkladů. Nedílnou součástí jsou vířivé, perličkové, přísadové i uhličité koupele a různé druhy masáží (klasické, reflexní, baňkové, podvodní) a speciální techniky jako je lymfodrenáž, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, elektroléčba a další. K dispozici je 24 hodinová lékařská služba a rehabilitační bazén. Ubytování je v jedno a dvoulůžkových pokojích standardu 3* - v hotelu Janeček a hotelu Anna Marie. Všechny hotely, bazén, terapeutický blok i restaurace jsou spojeny krytými mosty).
  Pro náročnou klientelu je pak k dispozici nový Spa Resort Tree of Life****S (luxusní hotel s exkluzivním lázeňským zázemím a bazénem. Originální Exotic Spa zahrnuje laconium, hamam, rasulbad, parní lázně i vířivku. Hotel nabízí prostorné, elegantní dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje mají balkon a klimatizaci. Pro nejnáročnější klientelu jsou k dispozici prostorné apartmány. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů, intimní restaurant Romantica vám připraví kulinářské zážitky. Najdete zde originální vinotéku. Resort je ideálním výchozím bodem pro vycházky, cyklistiku, minigolf a tenis).
  Parkování je možné zdarma na nehlídaných parkovištích nebo za poplatek (hlídaná parkoviště).

  Od 01.01.2021 je nová výše lázeňského poplatku stanovena na 30,-Kč/osoba/noc.

  Akční pobyty a cenově zvýhodněné termíny v lázních naleznete na:
  http://www.clp.cz/lazne/!!!-akce-a-slevy-!!!/41

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: s platností od 04.01.2021 je nutné při příjezdu do lázní předložit negativní test na covid-19, který nesmí být starší 72 hodin. Je možné také podstoupit test přímo v lázních (poplatek 350,-Kč). Nicméně v případě pozitivního výsledku nebude klient k pobytu přijatý a bude muset odcestovat domů.
  Toto opatření se netýká klientů, kteří budou čerpat pobyt v hotelu Tree of Life.

  Lázně Bělohrad Vám nabízí následující hotely

  Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně Bělohrad

  Lázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně Bělohrad

  Lázeňský hotel Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně Bělohrad Vám nabízí: V těsné blízkosti 130letých léčebných lázní v Lázních Bělohradě, uprostřed přírody, 90 minut jízdy od hlavního města Prahy, byl otevřen v srpnu 2009 originálně řešený luxusní lázeňský resort Tree of Life****S. Ve Spa Resortu Tree of Life najdete luxusní hotel s ...

  Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu

  Hotel Anna Marie 3*, Lázně Bělohrad

  Lázeňský pobyt - Hotel Anna Marie 3*, Lázně Bělohrad

  Lázeňský hotel Hotel Anna Marie 3*, Lázně Bělohrad Vám nabízí: Hotel Anna Marie se zajímavě řešenými prostory byl uveden do provozu v roce 1995. Je pojmenován po zakladatelce lázní, pruské šlechtičně Anně z Asseburgu. Na hosty čekají příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím - vybavené...

  Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu

  Hotel Janeček 3*, Lázně Bělohrad

  Lázeňský pobyt - Hotel Janeček 3*, Lázně Bělohrad

  Lázeňský hotel Hotel Janeček 3*, Lázně Bělohrad Vám nabízí: Hotel byl kompletně zrekonstruován v roce 2002. Jsou zde pro Vás připraveny příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, vybavené televizí, ledničkou a telefonem. Hotel Janeček je propojen vytápěným koridorem s hotelem Grand, kde jsou ordinace ...

  Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu
  Novinky v naší nabídce

  Archív aktualit z našich lázní
  Rychlý kontakt 602 321 350

  Kontaktujte Lázně .IN
  Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
  Roman Šebek
  Jednatel

  602 321 350
  clp@clp.cz
  290 44 812
  CZ29044812

  Poliklinika Zahradní Město
  Jabloňová 8
  106 00 Praha
  Česká republika  Po - Čt 09:30 - 15:30 hod
  Pá - předem objednaní klienti

  VIP Klienti
  • Metrostav a.s.
  • Řízení letového provozu ČR, s.p.
  • Český rozhlas
  • KB a.s.
  • Omnipol a.s.
  • Astorie a.s.
  • Mediterra a.s.
  • UPS Česká republika
  • JWT Praha
  • Merlin - Plus s.r.o
  • ZŠ Ostrava
  • Siemens a.s.
  • Hasičský záchranný sbor
  • MV ČR
  • ČSA, a.s.
  • Ministerstvo obrany ČR
  • ČSOB
  • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
  • Zeltr s.r.o
  • Dětský domov Nepomuk
  • ALPHA FLIGHT a.s.
  • a další...

  Naši VIP klienti doporučují  "Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

  Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

  Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

  Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

  Objednat