Lázně, lázeňské pobyty a dárkové poukazy do lázní.
Centrum lázeňských pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč


 • FastestSolution_4b048b5e22511.jpg
 • FastestSolution_4b048b691c751.jpg
Léčebné lázně Bohdaneč jsou nově lázně pouze pro NEKUŘÁKY.

Léčebné lázně Bohdaneč leží v malebném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Jsou léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí a jsou vyhlášené zejména svou specializací na následnou péči po ortopedických operacích velkých kloubů (totální endoprotézy kyčelního, kolenního a ramenního kloubu). Léčba v těchto lázních je vhodná také pro pacienty s artrózou, revmatoidní artritidou, osteoporózou, Bechtěrevovou nemocí, vertebrogením kořenovým syndromem a pro pacienty po operacích páteře a úrazech pohybového ústrojí. Přírodními léčivými zdroji v Léčebných lázních Bohdaneč jsou přírodní minerální voda a slatina.
Jako jediné lázně v České republice aplikují slatinu formou zábalů ve speciálních zábalových vanách. Jedná se o vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění aniž byste se namočili.
Léčebné lázně Bohdaneč kromě klasické lázeňské péče nabízejí širokou škálu krátkodobých relaxačních pobytů, kde si užijete kromě slatinných zábalů a koupelí v minerální vodě také například čokoládový zábal, zábal se zeleným čajem, nejrůznější druhy masáží, pohybových terapií, whirlpoolu, sauny a plavání v bazénu (9 x 20 m) s minerální vodou o teplotě 29 - 30°C. Ve wellness zóně na vás čeká pohoda a odpočinek. V areálu lázní se nachází Medical Wellness Clinic, kde se i mimo jiné specializují na estetickou péči. Využít můžete procedury určené ke zkrášlení a obnovení mladistvého vzhledu pleti.
Krásu rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Areál lázní je obklopený rozlehlým parkem. Krytá kolonáda, zvuk fontán, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní. Veškeré procedury jsou poskytovány v jednotlivých pavilonech lázní, jež jsou propojeny krytou, v zimě vyhřívanou kolonádou.
V lázeňském areálu je možnost zapůjčení a úschovy kol (za poplatek).
Za pavilonem Jubilejní se nachází rozlehlé parkoviště o kapacitě 180 parkovacích míst (parkovné 50,-Kč / den).
Pobyt s domácími zvířaty není možný.
Klientům je k dispozici non – stop zdravotní služba.

Lázeňský poplatek na rok 2020 je stanoven na 21,-Kč/osoba/noc.

Akční pobyty a cenově zvýhodněné termíny v lázních naleznete na:

http://www.clp.cz/lazne/!!!-akce-a-slevy-!!!/41

DŮLEŽITÉ ÚPRAVY A OPATŘENÍ PLATNÁ PRO OBDOBÍ ZNOVUOTEVŘENÍ LÁZNÍ PRO KLIENTY:
Oprávněný vstup osob do lázní je kontrolován a monitorován. Při vstupu do budov vyhrazenými vstupy je všem příchozím měřena teplota pomocí termokamer či bezdotykovým teploměrem. V případě, že naměřená hodnota bude vyšší než 37,5°C a nebo osoba s oprávněným vstupem jeví příznaky infekčního onemocnění, vyčká tato osoba příchodu zdravotnického personálu lázní (sestra příjmu či lékař), který provede odborné posouzení zdravotního stavu v prostoru k tomuto účelu vyhrazeném v příslušném lázeňském domě. Pokud následně lékař shledá, že zdravotní stav klienta není k lázeňskému pobytu způsobilý, nebude klient na pobyt přijat a bude mu nabídnuto posunutí termínu pobytu bez uplatnění storno podmínek. Zrušení celého pobytu a vrácení zaplacené částky není v tomto případě možné.
V areálu lázní jsou rozmístěny další termokamery pro průběžné monitorování tělesné teploty všech osob pohybujících se v areálu, tzn. i klientů během pobytu v lázních. Zaměstnanec nebo klient, vykazující známky horečky, je kontaktován zdravotnickým personálem a je vyzván k bezplatné lékařské prohlídce za účelem vyloučení infekčního onemocnění. Odmítnutí tohoto vyšetření je důvodem k okamžitému ukončení pobytu bez náhrady za nevyčerpané služby.
DŮLEŽITÉ: areál lázní je nyní přísně nekuřácký, proto z důvodu ochrany zdraví klientů i zaměstnanců lázní, nebude na pobyt přijat žádný kuřák, který se během pobytu v lázních, a to ani v bezprostředním okolí areálu lázní nezdrží kouření. V celém areálu jsou zrušeny kuřácké koutky a zakázáno je i kouření v bezprostředním okolí lázní. V případě zjištění porušení zákazu kouření je toto důvodem k předčasnému ukončení pobytu bez náhrady za nevyčerpané služby.
Ubytovaní klienti jsou povinni při pohybu po celém areálu lázní vyjma konzumace stravy a nápojů nosit přes ústa a nos roušku a na pobyt přijet vybaveni dostatečným množstvím těchto ochranných prostředků (kontrola při příjezdu na recepci - jeden kus jednorázové nebo látkové roušky na každý den pobytu).
POZOR: povinnost používat roušku v Lázních Bohdaneč bude platit až do konce roku 2020.

V celém areálu lázní jsou rozmístěny zásobníky s desinfekčními gely a vyvěšeny písemné a grafické návody speciálních hygienických postupů, které jsou klienti a zaměstnanci povinni dodržovat. Nedodržování je pokládáno za porušení léčebného režimu a je důvodem k okamžitému ukončení pobytu bez náhrady za nevyčerpané služby.
Ve všech prostorách lázní probíhá každý den následně po pravidelném úklidu plošná desinfekce povrchů a podlah dle platných desinfekčních řádů. Všem ubytovaným klientům je v lázních zajištěna nepřetržitá zdravotnická péče. V pracovní dny v době 7:00 - 15:30 hodin funguje stálá služba sester a lázeňský lékař na ambulanci pavilonu Jubilejní (tel. linka č. 149). V době 15:30 - 7:00 následujícího dne a ve dnech pracovního klidu funguje pohotovostní služba sester a lékaře na pooperačním oddělení TEP ve 2. NP v pavilonu Jubilejní (tel. linka č. 157).
Klient – samoplátce může využít také tuto zdravotní péči podle pokynů recepce pavilonu Veselý, avšak za úhradu dle aktuálního platného ceníku dostupného na webových stránkách či ve složce dokumentů na každém hotelovém pokoji. Výjimkou úhrady za vyšetření je pouze podezření na infekční onemocnění. V tomto případě klient vyšetření lékařem nehradí. V případě zhoršení zdravotního stavu a jakéhokoliv projevu infekčního onemocnění mají klienti povinnost okamžitě kontaktovat lázeňský zdravotnický personál (jakéhokoliv službu konajícího lékaře, sestry, případně recepci). Nedodržení této povinnosti je pokládáno za porušení léčebného režimu a je důvodem k okamžitému ukončení pobytu bez náhrady za nevyčerpané služby.

Lázně Bohdaneč Vám nabízí následující hotely

Pavilon Veselý 2*, Lázně Bohdaneč

Lázeňský pobyt - Pavilon Veselý 2*, Lázně Bohdaneč

Lázeňský hotel Pavilon Veselý 2*, Lázně Bohdaneč Vám nabízí: Povinnost používat roušku je v Lázních Bohdaneč nařízeno až do konce roku 2020. Pavilon Veselý tvoří vstupní budovu do celého areálu, kterého je nedílnou součástí. S ostatními pavilony je propojen krytou vyhřívanou kolonádou. V pavilonu se nachází vstupní hala, r...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu
Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Bezplatná infolinka 722 71 48 48

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 16:00 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat