Centrum lázeňských pobytů

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: /
Check-in / Check-out: / hod
Vybavení pokoje:
Internet hotel/pokoj: /
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací:
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: /
Lázeňský poplatek v ceně:
Hotelový bazén:
Termíny:
Sezóna
Mimosezóní
Zimní
Výhodný termín

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

16.10.17 11:05:50Jarmila Dobrý den, dnes jsem se vrátila, jako vždy spokojená na 1*. Konečně jsem zažila Panenku s vodotryskem... Jedna perlička: když jsem přijela, bylo na pokoji dost chladno, netěsnilo okno. Večer jsem si postěžovala a hned ráno přišli dva údržbáři a problém vyřešili obratem ruky. Tomu říkám péče o klienty! Tak se těším na další pobyt. Už nechci jezdit jinam.

23.12.16 10:21:38Jarmila V Lázních Bohdaneč bylo krásně, ubytování, jídlo, personál, vše perfektní. Už nás tam moc nebylo, tak byl pobyt klidný, volné pokoje a jídelny obsadili malíři, ale začínali, až když bylo jasné, že už jsou klienti vzhůru, a žádné kazeťáky či rádia puštěné na maximum, vše se odbývalo v klidu, takže nerušili...Vstupní konzultace byla důkladná, bez problému byla i záměna procedury, kterou jsem ze zdrav. důvodů nemohla mít. Prostě - spokojenost, hodnotím na ***** a už těším na léto. A budu-li zdráva, pojedu v zimě znovu.

04.04.16 16:35:03Jarmila Dobrý den, tak nejdřív - co se mi líbilo: velmi pečlivá a důkladná vstupní prohlídka, návrh na úpravu procedur dle aktuálního zdrav. stavu. U časování procedur byla až dojemná snaha, abych nebyla finančně škodná, jelikož byly dražší procedury dle návrhu lékařky nahrazeny levnějšími. Byla zrušena uhličitá koupel, místo slatinného vanového zábalu byly navrženy rašelinové obklady a místo celkové masáže částečná. Jako náhradu jsem dostala 2x parafin na ruce a 3x rašelinový obklad. Ubytování dobré, jídlo kvalitní, dostatek ovoce a zeleniny. Výhodné bylo rozdělení strávníků na skupiny a stálé místo u stolu. Žádné hledání, kam si sednout nebo čekání, až někdo dojí a odejde. Bazén - teplá a krásně čistá voda, cvičení se mi líbilo, rovněž volné plavání. Bohatý výběr kulturních akcí, mj i rukodělky, bohatě zásobená knihovna a zajímavé prodejní akce na kolonádě služeb. Abych jen nechválila: postrádala jsem větší výběr nealko nápojů, k dispozici byla jen voda a voda se šťávou = jakási limonáda bez bublinek. Za peníze se dalo pořídit pivo a Cola (1/2 l za 28 Kč, pivo nepiju, tak jsem cenu nezjišťovala). Káva byla k dispozici jen u snídaně, černá, černá s mlékem a Capucino, cukr k dispozici nebyl, jen tablety sladidla. Kávu po obědě bylo možno zakoupit v automatu, prodejně lahůdek a cukrovinek nebo v kavárně. To další se ovlivnit nedá: okno s výhledem na rušnou silnici na Pardubice, v noci občas budila nákladní auta nebo TIR. Chladnička vedle lůžka, kompresor běžel nonstop 24 hodin, dost to rušilo. Já v ní nic neměla, tak jsem ji na noc vypínala. U těch malých pokojů to prostě jinak nejde... Celkově shrnuto: až na pár drobností to byl pěkný pobyt, ráda pojedu znovu.

09.01.16 13:27:54klientka Dobrý den.Ubytovaná jsem byla v pavilonu Gočár. Pusobilo to na mě dost chudým dojmem, což posoudíte sami hned po vystoupení z výtahu. V celém pavilonu není k dispozici rychlovarná konvice. Za její zapůjčení si účtují 10 kč,- za den. Za můj pobyt 220kč,-. A svoji si dovést nesmíte. Někteří zaměstnanci chodí v roztrhaném oblečení a roztrhané byly i ručníky a osušky.Tímto úroveň klesá ještě níž.

06.04.15 11:54:37viz stížnost níže Vedení Lázní Bohdaneč a.s. posoudilo níže uvedenou stížnost jako oprávněnou a velmi se klientům omluvilo. Dále byla klientům vrácena částka 3 430,-Kč jako kompenzace za zhoršený komfort ubytování.

31.03.15 12:05:19Vladimír První den co jsme přijeli a byli ubytováni tak v pokoji nebylo možno být pro veliký hluk (pod naším pokojem byly prováděny rekonstrukce demolice starého zařízení-sbíječky, příklepové vrtačky atd). Bylo nám slíbeno že do středy bude vše v pořádku a bude klid. Jako kompenzace nám byla nabídnuto místo v kavárně s občerstvením a zájezd do otevíraného Kuksu. Občerstvení sestávalo s možností kávy a zákusku (ovšem nevím proč bych si měl dávat hned po snídani kávu a zákusek obzvláště když mám dietu a omezené množství jídla a snídaně,obědy a večeře byly až více než dostatečné). Zájezdu jsem se zůčastnil pouze já, protože žena nemůže moc chodit po schodech a byla unavená z procedur a také hlavně protože vzhladem k velkému hluku nemohla si jít lehnout na pokoj. Ve středu nám bylo řečeno že již dělníci budou končit (někteří klienti jim nevěřili a odjížděli). Samozřejmně ve čtvrtek to bylo ještě horší a pro změnu to trvalo do pozdního odpoledne, v pátek jsme byli ujištěni, že v sobotu a v neděli se pracovat nebude - ale v sobotu se pracovalo. Takže ze sedmi dnů šest dnů nebylo možno pobývat na pokoji. Zájezd na Kuks byl velice zajímavý, hlavně pro důchodce bylo zajímavých 50 nástěnných maleb "Tanec se smrtí"(které hr.Špork dal zamalovat, protože to děsilo nemocné ve špitále) čerstvě restaurovaných, také byla zajímavá lebka matky hr.Šporka, kterou vozil stále sebou. Myslím že již chyběl jenom zájezd do krematoria. A navíc celý prostor Kuksu byl pokryt nějakou zvláštní drtí, takže vzhledem k tomu že bylo větrno tak jsme byli jak mlynáři. Ale abych nekřivdil, prohlídka byla zajímavá obzvláště "lékárna" a bylinková zahrada (i když zatím bez bylinek) a též průvodce byl docela fundovaný. Byl jsem docela rád že žena nebyla s námi. Aby tomu nebyl konec tak v pátek odpoledne žena nastydla při "koupel suchá uhličitá" protože tam byla zima (patrně se tam odpoledne již netopí). Takže v pondělí jsme byli rádi že jedeme domů. Několikráte jsme byli odhodláni jet domů, ale byli jsme na recepci stále ujišťovani, že řemeslníci již končí. PS.: Za jeden den ubytování si lázně účtují 490 Kč/osobu. Za jeden den parkování 45 Kč (7 dní účtují jako 8 dní).


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat