Lázně, lázeňské pobyty a dárkové poukazy do lázní.
Centrum lázeňských pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov


 • FastestSolution_4ae2da6278e37.jpg
 • FastestSolution_4ae2da911352c.jpg
 • FastestSolution_4ae2dac94425b.jpg
 • FastestSolution_4ae2daed0a878.jpg
 • FastestSolution_4b0bcb81c6555.jpg
 • FastestSolution_4b0bcb9984e64.jpg
V Evropě naleznete řadu radonových lázní. Žádné z nich ale nemají tak vysokou koncentraci radonu v léčivé minerální vodě jako v Jáchymově. Díky tomu jsou lázně Jáchymov nejúčinnějšími radonovými lázněmi v Evropě.
Radon, respektive izotop radonu 222 (222Rn), je chemický inertní plyn, který vyvěrá v krušnohorských hlubinách a rozpouští se v podzemních pramenech. Je zdrojem měkkého ionizujícího záření alfa. Takto obohacená radonová voda se čerpá ze 4 pramenů 500 m pod zemí v dolu Svornost založeném v roce 1518, který je dnes patrně nejstarším funkčním dolem v Evropě. Radonová voda je odtud přiváděna potrubím do jednotlivých balneoprovozů.
Celková dávka záření, kterou během pobytu v lázních absorbujete (za 28 dní), není vyšší než při provedení jednoho rentgenového snímku.
Jáchymov svou polohou vytváří pomyslnou vstupní bránu do západní části Krušných hor. V době své největší slávy byl Jáchymov svou velikostí po Praze druhým největším městem v Čechách! Základem jáchymovské léčby chorob pohybového aparátu jsou koupele v termální minerální vodě s vysokým obsahem radonu. Teplota dvacetiminutových koupelí se pohybuje mezi 35 - 37°C. K dosažení léčebného účinku je třeba minimálně 10 koupelí, optimální je 21 koupelí (celkové množství radonu, které pacient dostane do těla po 21 koupelích = jeden Rtg plic). Pro ty, kteří nepotřebují léčbu, ale chtějí uniknout před neustálým stresem všedního dne a načerpat novou energii nabízí lázně Jáchymov pestrou nabídku relaxačních a wellness programů. Během víkendových či týdenních pobytů můžete vyzkoušet někerou z přísadových koupelí či speciálních masáží jako thajské, shiatsu, anticelulitidní, masáže horkými lávovými kameny, exkluzivní čokoládovou masáž, reflexní masáže nebo pobyt v solné jeskyni. Lázně Jáchymov nabízejí ubytování pro všechny skupiny klientů - od luxusních pokojů v hotelech Radium Palace**** a Ak. Běhounek***, po příjemné pokoje v hotelovém komplexu Curie-Praha-Elektra*** nebo v lázeňských penzionech.
Za zmínku stojí i velice příhodná poloha lázní pro milovníky zimních sportů. Nedaleké sjezdovky a Ski bus přímo z lázní láká ročně stovky sportovně založených klientů.
Doporučueme navštívit nově otevřené Aquacentrum Agricola (Krušnohorský vodní ráj), kde můžete strávit velice příjemné chvíle. Jsou zde plavecké dráhy, tobogán, sauna s parním boxem, Kneippův chodník, dětský bazének se skluzavkou a vodopádem i další vodní atrakce.
Otevírací doba Aquacentra je 10,00 - 22,00 hod. Vstupné pro dospělé: 10,00 - 17,00 hod = 90,-Kč/hod, 17,00 - 21,00 hod = 100,-Kč/hod.


Informace: maximální počet radonových koupelí je 24/rok. Minimální pauza mezi 21 denními léčebnými pobyty s radonovou koupelí je 10 měsíců. U pobytů na 9 nocí je možné léčení opakovat již po 6 měsících.

Všeobecné informace o pobytu v Lázních Jáchymov, a.s.
Ubytování Je zajištěno od 14:00 hod. v den příjezdu, v pátek od 12:30hod. V den odjezdu je nutno uvolnit pokoj do 11:00 hod. Nástupy na léčebné samoplátecké pobyty jsou celý týden mimo sobot a svátků, v pátek do 14:00 hod.
Pokud klient trvá na léčebném pobytu s nástupem o víkendu, půjde k lékaři až v pondělí.

Parkování v areálu lázní jsou k dispozici parkoviště s obsluhou u hotelů Radium Palace, Běhounek, Curie a Praha. Doporučujeme si parkovací místo předem objednat. Cena parkovného je 80,- Kč/den. Držitelé poukazu ZTP hradí 40,- Kč/den, držitelé poukazu ZTP/P mají parkování v LLJ zdarma. Rezervace parkovacího místa je možná za 120 Kč.

Ostatní info:
- poplatek za psa 350,-Kč/noc
- úhrada pobytů již není možná v recepci po příjezdu (pobyty musí být uhrazeny minimálně měsíc před plánovaným nástupem)

S platností od 01.01.2020 je vybírán lázeňský poplatek 21,-Kč/osoba/noc.

Akční pobyty a cenově zvýhodněné termíny v lázních naleznete na:
http://www.clp.cz/lazne/!!!-akce-a-slevy-!!!/41

Lázně Jáchymov Vám nabízí následující hotely

Hotel Radium Palace****, Jáchymov

Lázeňský pobyt - Hotel Radium Palace****, Jáchymov

Lázeňský hotel Hotel Radium Palace****, Jáchymov Vám nabízí: Tento neoklasicistní hotelový palác nabízí velmi luxusní ubytování a služby pod jednou střechou. Jedno a dvoulůžkové pokoje s plným příslušenstvím (SWC, SAT-TV, lednička, minibar, trezor, radiobudík, fén, župan). K dispozici jsou i komfortní apartmá. Stravování: výběr z ...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu

Hotel Astoria***, Jáchymov

Lázeňský pobyt - Hotel Astoria***, Jáchymov

Lázeňský hotel Hotel Astoria***, Jáchymov Vám nabízí: Astoria je nově zrekonstruovaný hotelový komplex několika historických budov, který nabízí hotelové a restaurační služby pro hosty pod jednou střechou. Nová vzdušná restaurace, umístěna u vodopádu a jezírka, přináší nadčasovost a příjemnou terasu s výhledem na lázeňský...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu

Hotel Běhounek***, Jáchymov

Lázeňský pobyt - Hotel Běhounek***, Jáchymov

Lázeňský hotel Hotel Běhounek***, Jáchymov Vám nabízí: Lázeňský hotel AKADEMIK BĚHOUNEK byl postaven v roce 1975. Je nepřehlédnutelnou dominantou nad jáchymovským údolím. Ze všech svých teras a balkonů nabízí jedinečný výhled na panorama Krušných hor. Ubytování: 320 lůžek v kategorii I.A. V nabídce jsou i 4 apartmá a 6 ...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu

Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov

Lázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov

Lázeňský hotel Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov Vám nabízí: Lázeňský komplex CURIE-PRAHA-ELEKTRA je tvořen lázeňskými hotely Curie a Praha a lázeňským domem Elektra. Tyto tři budovy jsou propojeny krytými průchody, čímž tedy zajišťují možnost komplexního léčení pro všechny klienty. Lázeňský hotel Curie*** byl otevřen v roce ...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu
Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Bezplatná infolinka 722 71 48 48

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 16:00 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat