Lázně, lázeňské pobyty a dárkové poukazy do lázní.
Centrum Lázeňských Pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov


 • FastestSolution_4ae2da6278e37.jpg
 • FastestSolution_4ae2da911352c.jpg
 • FastestSolution_4ae2dac94425b.jpg
 • FastestSolution_4ae2daed0a878.jpg
 • FastestSolution_4b0bcb81c6555.jpg
 • FastestSolution_4b0bcb9984e64.jpg
V Evropě naleznete řadu radonových lázní. Žádné z nich ale nemají tak vysokou koncentraci radonu v léčivé minerální vodě jako v Jáchymově. Díky tomu jsou lázně Jáchymov nejúčinnějšími radonovými lázněmi v Evropě.
Radon, respektive izotop radonu 222 (222Rn), je chemický inertní plyn, který vyvěrá v krušnohorských hlubinách a rozpouští se v podzemních pramenech. Je zdrojem měkkého ionizujícího záření alfa. Takto obohacená radonová voda se čerpá ze 4 pramenů 500 m pod zemí v dolu Svornost založeném v roce 1518, který je dnes patrně nejstarším funkčním dolem v Evropě. Radonová voda je odtud přiváděna potrubím do jednotlivých balneoprovozů.
Celková dávka záření, kterou během pobytu v lázních absorbujete (za 28 dní), není vyšší než při provedení jednoho rentgenového snímku.
Jáchymov svou polohou vytváří pomyslnou vstupní bránu do západní části Krušných hor. V době své největší slávy byl Jáchymov svou velikostí po Praze druhým největším městem v Čechách! Základem jáchymovské léčby chorob pohybového aparátu jsou koupele v termální minerální vodě s vysokým obsahem radonu. Teplota dvacetiminutových koupelí se pohybuje mezi 35 - 37°C. K dosažení léčebného účinku je třeba minimálně 10 koupelí, optimální je 21 koupelí (celkové množství radonu, které pacient dostane do těla po 21 koupelích = jeden Rtg plic). Pro ty, kteří nepotřebují léčbu, ale chtějí uniknout před neustálým stresem všedního dne a načerpat novou energii nabízí lázně Jáchymov pestrou nabídku relaxačních a wellness programů. Během víkendových či týdenních pobytů můžete vyzkoušet někerou z přísadových koupelí či speciálních masáží jako thajské, shiatsu, anticelulitidní, masáže horkými lávovými kameny, exkluzivní čokoládovou masáž, reflexní masáže nebo pobyt v solné jeskyni. Lázně Jáchymov nabízejí ubytování pro všechny skupiny klientů - od luxusních pokojů v hotelech Radium Palace**** a Ak. Běhounek***, po příjemné pokoje v hotelovém komplexu Curie-Praha-Elektra*** nebo v lázeňských penzionech.
Za zmínku stojí i velice příhodná poloha lázní pro milovníky zimních sportů. Nedaleké sjezdovky a Ski bus přímo z lázní láká ročně stovky sportovně založených klientů.
Doporučueme navštívit nově otevřené Aquacentrum Agricola (Krušnohorský vodní ráj), kde můžete strávit velice příjemné chvíle. Jsou zde plavecké dráhy, tobogán, sauna s parním boxem, Kneippův chodník, dětský bazének se skluzavkou a vodopádem i další vodní atrakce.
Otevírací doba Aquacentra je 10,00 - 22,00 hod. Vstupné pro dospělé: 10,00 - 17,00 hod = 90,-Kč/hod, 17,00 - 21,00 hod = 100,-Kč/hod. Děti platí 50,-Kč rsp. 60,-Kč/hod.


Informace: maximální počet radonových koupelí je 24/rok. Minimální pauza mezi 21 denními léčebnými pobyty s radonovou koupelí je 10 měsíců. U pobytů na 14 nocí je možné léčení opakovat již po 6 měsících.

Všeobecné informace o pobytu v Lázních Jáchymov, a.s.:
LÁZEŇSKÝ KOMPLEX CURIE-PRAHA-ELEKTRA nabízí speciální BONUS: samoplátcům s léčebným programem od 14 nocí nabízí zdarma 1x návštěvu aquacentra Agricola (bazén + sauna 90 min.) a 1x návštěvu solné jeskyně (45 min.).
DALŠÍ INFORMACE:
UBYTOVÁNÍ Je zajištěno od 14:00 hod. v den příjezdu, v pátek od 12:30hod. V den odjezdu je nutno uvolnit pokoj do 11:00 hod. Nástupy na léčebné samoplátecké pobyty jsou celý týden mimo sobot a svátků, v pátek do 14:00 hod. Nástupní dny pacientů KLP a PLP na léčebné pobyty jsou pondělí až čtvrtek.
Pokud klient trvá na léčebném pobytu s nástupem o víkendu, půjde k lékaři až v pondělí.

Program Tradiční radonová kúra zahrnuje: ubytování s plnou penzí, vstupní, kontrolní (dle délky pobytu) a závěrečné lékařské vyšetření vč. lékařské zprávy, základní laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, vyšetření kyseliny močové), individuální léčebný plán dle zdravotního stavu pacienta, celkem tak program zahrnuje 21 léčebných či diagnostických výkonů v průměru na přepočtený týden (z toho 6 radonových koupelí), individuální procedury (výkony fyzioterapie a masáže) mají stanoven dílčí týdenní limit.

Program Základní radonová kúra zahrnuje: ubytování s plnou penzí, konzultace a podle zdravotního stavu případně i vyšetření lékařem k výběru správné varianty léčebného plánu, základní laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, vyšetření kyseliny močové), léčebný plán bez výkonu fyzioterapie, celkem tak program zahrnuje 14 léčebných či diagnostických výkonů v průměru na přepočtený týden (z toho 6 radonových koupelí).

PARKOVÁNÍ v areálu lázní jsou k dispozici parkoviště s obsluhou u hotelů Radium Palace, Běhounek, Curie a Praha. Doporučujeme si parkovací místo předem objednat. Cena parkovného je 80,- Kč/den. Držitelé poukazu ZTP hradí 40,- Kč/den, držitelé poukazu ZTP/P mají parkování v LLJ zdarma. Rezervace parkovacího místa je možná za 120 Kč.

LÁZEŇSKÝ POPLATEK (15,-Kč/osoba/noc) není zahrnut v ceně pobytů (lázeňský poplatek je vybírán v recepci lázní).

NEPŘEHLÉDNĚTE, důležité změny a úpravy které vstouply v platnost od 01.01.2017:
- poplatek za psa bude nově 350,-Kč/noc
- úhrada pobytů již není možná v recepci po příjezdu (pobyty musí být uhrazeny minimálně měsíc před plánovaným nástupem)

Akční pobyty a cenově zvýhodněné termíny v lázních naleznete na:
http://www.clp.cz/lazne/!!!-akce-a-slevy-!!!/41

Lázně Jáchymov Vám nabízí následující hotely

Hotel Radium Palace****, Jáchymov

Lázeňský pobyt - Hotel Radium Palace****, Jáchymov

Lázeňský hotel Hotel Radium Palace****, Jáchymov Vám nabízí: Tento neoklasicistní hotelový palác nabízí velmi luxusní ubytování a služby pod jednou střechou. Jedno a dvoulůžkové pokoje s plným příslušenstvím (SWC, SAT-TV, lednička, minibar, trezor, radiobudík, fén, župan). K dispozici jsou i komfortní apartmá. Stravování: výběr z ...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu

TIP! Hotel Běhounek***, Jáchymov

Lázeňský pobyt - TIP! Hotel Běhounek***, Jáchymov

Lázeňský hotel TIP! Hotel Běhounek***, Jáchymov Vám nabízí: Lázeňský hotel AKADEMIK BĚHOUNEK byl postaven v roce 1975. Je nepřehlédnutelnou dominantou nad jáchymovským údolím. Ze všech svých teras a balkonů nabízí jedinečný výhled na panorama Krušných hor. Ubytování: 320 lůžek v kategorii I.A. V nabídce jsou i 4 apartmá a 6 ...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu

Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov

Lázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov

Lázeňský hotel Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov Vám nabízí: Lázeňský komplex CURIE-PRAHA-ELEKTRA je tvořen lázeňskými hotely Curie a Praha a lázeňským domem Elektra. Tyto tři budovy jsou propojeny krytými průchody, čímž tedy zajišťují možnost komplexního léčení pro všechny klienty. Lázeňský hotel Curie*** byl otevřen v roce ...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu
Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Bezplatná infolinka 722 71 48 48

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 16:00 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat