Centrum lázeňských pobytů

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: /
Check-in / Check-out: / hod
Vybavení pokoje:
Internet hotel/pokoj: /
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací:
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: /
Lázeňský poplatek v ceně:
Hotelový bazén:
Termíny:
Sezóna
Mimosezóní
Zimní
Výhodný termín

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

01.10.18 07:11:35Marie Dobrý den! Do lázní jezdím 6 rokem, paní Kolaříková mi vždy dobře poradila, odpovídala obratem na dotazy s emailu, telefonem dokonce i osobně jsem velice spokojená, jak si našla čas když, jsem přijela nečekaně až z Jeseníků.

21.03.17 10:53:17Marcela Dobry den,po telefonatu s pani Kolarikovou musim souhlasit, ze je prisna az neprijemna. Aniz by nahledla do pocitace a overila si konkretni udaje rovnou rekla ze dany pokoj je volny az za pul roku?To nosi pocitac v hlave?------------ Vážená paní Marcelo, hotel Morava je celkem malý hotel a pokud má paní Kolaříková denně 50 dotazů na volnou kapacitu, je opravdu velmi jednoduché že ví, kdy je volný pokoj k dispozici i bez nahlédnutí do počítače. S pozdravem Roman Šebek.

26.08.16 20:20:40Milada Froncová Dobrý den. Vrátila jsem se z léčebného pobytu z Luhačovic , kde jsem byla ubytována v hotelu Morava.Když jsem zjistila,že pojedu do lázní, kontaktovala jsem paní Karlíkovou ohledně ubytování, protože mě v roce 2015 pomohla s výběrem pobytu. Paní Karlíková mě odepsala na moji žádost a připsala, že moji žádost předává paní Marcele Kolaříkové , která moji žádosti vyhověla , ještě mě zaslala návrh i pro manžela ohledně ubytování. Paní Kolaříková je velmi příjemná paní , která se snaží klientům vyhovět, aniž by Vás znala. V hotelu Morava jsem se cítila velmi dobře příjemný personál , ochotní lidé a ráda se tam příští rok vrátím. Pokud se rozhodnete pro pobyt v lázních Luhačovice , doporučuji hotel Morava. Všem moc děkuji . Milada Froncová .

31.07.16 22:07:32Jaroslav Seidl Dobrý den všem, četl jsem racenzi níže. Různé názory ale každý má pravdu. No já bych se chtěl podělit o svojí zkušenost s paní Marcelou Kolaříkovou. V roce 2015 jsme byli opět s paní v Lázních Luhačovice tentokrát jsme si vybrali penzion Forst protože se nám jiř dříve tady líbilo. Předtím jsme byli na hotelu Morava. Chtěli bychom naopak paní Marcele Kolaříkové poděkovat za její ochotu. Termín jsme si vybrali pro letošní rok 2016 3x napsali jsme paní Kolaříkové. A ODPOVĚĎ ZNĚLA vAŠE NAROZENINY A NAROZENINY VAŠÍ PANÍ NENÍ PROBLÉM ABY JSTE OSLAVILI V LUHAČOVICÍCH. Doporučila nám výběrovou stravu. Dostali jsme DÁRKOVÝ POUKAZ NA POBYT. Prozatím jsme byli s prací paní Kolaříkové vždy spokojeni. Proto bychom ji rádi touto cestou poděkovali. Jaroslav Seidl a Ludmila Jandová Nejdek

22.03.16 18:51:43anonym Souhlasím p.Kolaříková je opravdu nepříjemná ,nedovede vysvětlit doplatek u KLP cenu pokoje, která dříve byla 100,kč na den ve starém provedení. Tentýž pokoj stojí letos ve stejném provedení 250kč na den, a vysvětlení nikde , jezdí tam už od roku 1986 s přestávkami tak  že to znám jak to chodí--------------------------------------------------------------------------"Anonyme" z Vrchlabí, srab, který se neumí podepsat si žádnou odpověď nezaslouží. Nicméně kalkulaci ceny doplatků zpracovává vedení lázní a nikoli paní Kolaříková, která je vedoucí ubytovacího oddělení. S pozdravem Roman Šebek.

15.12.15 16:34:18Kamil Dobrý den, s lázeňským pobytem v LH Morava jsme byli velice spokojeni po všech stránkách. Pro zlepšení vašich služeb bychom doporučovali zřízení nějakého klidného místa, kde by bylo možno používat WIFI. Byli jsme ubytování ve starším křídle hotelu, kde byl nedostatečný signál. Díky ochotě personálu a toleranci spolustolovníků jsme se mohli připojit v jídelně, když byla otevřená, ale vhodnější by byl prostor přímo pro to určený.

31.07.15 08:47:27Hana Letos jsem od 2.7.2015-3týdny v lázních Luhačovice LH Morava.Lázně mi schválil můj lékař po onkologických ozářkách.Dostala jsem KLP ale nebyla jsem spokojená s vedením,ačkoliv jsem žádala o pokoj s výtahem(jsem po totální endoprotéze a druhé koleno mě ještě letos čeká) dostala jsem pokoj bez výtahu a ještě s mentálně postiženou osobou.Nic proti těmto lidem nemám,ale já se přišla léčit a ne ošetřovat a hlídat.Takové lidi mají nárok na osobní ho průvodce.Žádala jsem pí Kolaříkovou o jiný pokoj s výtahem,ale neměla celou dobu čas.Jen vyřídila,že za týden se něco uvolní.Co se týče jídlo a obsluhy,vše bylo dobré,jen nechápu proč KLP je něco jiného než samoplátci.Vždyť pojišťovny po našem podpisu také vše zaplatí!!!!!!.Sestřičky na všech procedurách milé a v pohodě.Jela jsem,viděla jsem,ale nikdy více.Vím,že toto sdělení do komentáře nedáte,ale určitě si to někdo přečte a o to tu přece jde.

15.07.15 21:54:55Vlasta a Tonda Jsme duchodci a byly jsme vloni vHotelu Morava na 7nocí na dovolené a jídlo,procedurya ochota celého perzonálu je 100%.Byly jsme moc spokojeni!.Příště přijedeme zase jen k Vám!!!

24.11.14 19:50:45andrea Nárok na lázně na cukrovku jso co 2 roky , ale musí být cukrovka s komplikacemi

02.11.14 10:31:50JÍŘA Zdravím,hotel Morava kromě ubytování supr.Novější nábytek a koberce,lednicku na pokoj a lahoda.Jídlo výborné a porce dostačující.Lékaři i paní primářka výborní,sestřičky i personál supr.Jezdím tam již 12 let,bohužel co 2 roky a vždycky mi to pomůže.

21.02.14 21:08:32divílek Dobrý den, pobyt v Luhačovicích je opravdu uzdravující,žel až na to ubytování malé skříńky personál,prýma,strava dpbrá,jen to arogantní chování p.Kolaříkové.Již několikrát jsem měl určený termím nástupu,který nebyl dodržen.Pokoj se žáedostí pro ZTP klienta nebylo možno sehnat.Paní Kolaříková si tam opravdu dělá co chce a ubytování poskytuje pokoje svým známým přednostně!!! To není žádná novina.Celé lázně otom ví, je to veřejné tajemstí,Ale personál se otom bojí hovořit.to je tam opravdu taková ,"paní Naďová".Co nato vedení? Pan Březina, nebo někdo kdo je nadřízený,této pracovnice,opravdu to tak musí být.Děkuji za zveřejnění .ing.Divílek-Ostrava.

24.11.13 16:05:22Jan před 10 rokama jsem se u vas lečil na cukrovku,mam nárok na lečbu znovu . Pojištovna mě ji před 2roky zamitla.

14.07.13 15:17:23Marie Dobrý den, pobyt v Luhačovicích jsme prožily v pohodě, stravování bezva, procedury též, všechno jsme využily, večer s harmonikou taky bezva, ale ubytování nic moc, na pokojích není čisto, koberce špinavé, všechno dost opotřebené. Nevím jaké je to v hlavní budově, ale naše ubytování se mi nelíbilo. Snažily jsme se využít kulturních programů ve městě atp. takže celkový dojem dobrý, odpočinuly jsme si , poléčily se a o to šlo.

19.06.13 15:01:55Ivana Srdečně Vás zdravím. Vše bylo OK, s pobytem a se vším co k tomu patřilo, jsme byly velmi spokojené. Dostala jsem při příjezdu letáček k vyjádření o pobytu, tak jsem ho vyplnila k naprosté spokojenosti. Chci vyzvednout stravování, opravdu bezvadné, ještě, že jsme si daly jen polopenzi, jinak si myslím, že bychom přijely s nějakým kilem navíc. Kamarádka mi děkovala, že jsem jí vytáhla a jestli bude vše příští rok v pohodě, tak určitě zase někam vyrazíme.

15.05.13 09:58:51Lenka Dobrý den, byly jsme spokojené, vše super a i počasí nám vyšlo parádně...zatímco doma v Praze celý týden pršelo, nám jen jeden den :) takže spokojenost a děkujeme moc za zprostředkování :) přejeme hodně spokojených zákazníků .)

11.02.13 18:45:32Jaroslav a Lidka V luhačovicích jsme byli 3x dvakrát ubytování v hotelu Morava a jednou v pensionu Forst. Ubybytování bylo u obou domů vynikající. Procedury a ochota pracovníků na procedůrách výborná. Konzultace s lékařem výborná. Strava výborná. Komunikace s obchodním oddělením s paní Kolaříkovpou vynikající. Kavárnička v hotelu Morava a její obsluha vynikající. A tak proto, že se nám tak v Luhačovicích vždy líbilo tak tam letos v červenci 2013 jedeme na týden s paní znova i když jedeme až z Nejdku u Karlových Varů cesta zato stojí.

11.07.12 11:25:04Eva Maminka i její kamarádka byly opravdu velice spojeny jak s ubytováním, stravováním, tak i procedurami v hotelu Morava a sdělily mi, že se k Vám určitě vrátí.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat