Centrum lázeňských pobytů

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: /
Check-in / Check-out: / hod
Vybavení pokoje:
Internet hotel/pokoj: /
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací:
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: /
Lázeňský poplatek v ceně:
Hotelový bazén:
Termíny:
Sezóna
Mimosezóní
Zimní
Výhodný termín

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

07.01.18 14:08:37Jana Silvestrovský pobyt byl velmi příjemný, ubytování velice pěkné, strava a procedury dobré. Byli jsme s manželem spokojeni. Vynikající je bazén s různými druhy masáží. Můžeme jen doporučit.

04.01.18 15:34:38Marie Dobrý den, pobyt v Lázních Bělohrad proběhl k naší úplné spokojenosti. Ubytování, strava, procedury - to nemělo chybu. A ten Silvestr v luxusním prostředí. Opravdu se nám to líbilo. S počasím to bylo horší, ale dalo se jít i ven. I bazén byl velice využívaný.

20.10.16 09:27:40zuzana Dobrý večer. Babička byla spokojena s ubytováním, lázeňským programem i personálem. V budoucnosti by ocenila pestřejší jídelníček u večeře.

14.01.15 18:44:53Miroslav Maximální spokojenost jak s obsluhou,procedůrama,bazénm tak se stravou (výborná kuchyn),skvělý personál,těším se na příští návštěvu lázní Bělohrad

06.01.15 19:46:14Jiřina Dobrý den, v Lázních Bělohrad bylo vše v pořádku, líbilo se nám stravování, program celkového pobytu i procedury.

09.07.14 12:04:05Jiří Můžeme jen konstatovat, že pobyt i stravování bylo na velmi dobré úrovni i rozsah procedur nám vyhovoval. Vše velice příjemné.

01.06.14 13:05:01Miloslav Dobrý den, s pobytem v lázních jsme byli velmi spokojeni. Co nám vadilo - velké teplo na pokoji při slunných dnech a velmi omezená kapacita parkování u hotelu Grand při příjezdu a odjezdu.

14.04.14 10:05:48Václav Dobrý den, maminkám se v lázních moc líbilo, vše jen chválily. Ubytování i jídlo bylo prý skvělé a z procedur byly nadšené.

08.01.14 16:16:52František S pobytem v lázních jsme byli velmi spokojeni, a téměř ve všech bodech jsme odpověděli 1, ev.2. Jedinou připomínku jsme vyjádřili k polštářům u lůžek, které byly zcuckovatělé a při spaní tlačily. Zůstáváme Vašimi příznivci a Lázně Bělohrad zůstaly v nejužším výběru našich lázeňských pobytů.

06.01.14 19:33:42Zuzana Dobrý den, se silvestrovským pobytem jsme byli celkem spokojeni. Měli bychom jen připomínky k procedurám: Vzhledem k tomu, že jsme tam nejeli na lázeňský pobyt v rámci zdravotním, ale spíše na odpočinkový wellness pobyt, příště bychom přivítali místo tělocviku v bazénu či jiných kolektivních aktivit, aspoň jednu rašelinnou koupel, zvláště když se jedná o vyhlášené rašelinné lázně. Personál byl neosobní, na masážích přímo nekomunikující. Jsme oba lékaři, tak víme, že je třeba komunikovat, i když máme již x-tého pacienta za den. Také při procedurách chyběla relaxační hudba. Myslím, že radiové stanice nejsou zrovna vhodné, zvlášť když klienti jsou i cizinci a s námi tam bylo hodně klientů z Německa. Doufáme, že naše poznámky budou přínosné pro vaše další nabídky pobytů.

04.01.14 01:20:44Hana Se silvestrovským pobytem jsme byli spokojeni, opravdu víte co nabízíte. Ubytování v Grandu - Domov Vitalita je velice příjemné. Pokoje jsou velké a dostatečně vybavené i pro delší pobyt. K pokoji náleží i balkon. Stravování bylo také v pořádku, jídlo bylo pestré, dostatek zeleniny i ovoce. Nabízený program byl pestrý, procedury byly také dobře zajištěny. V nabídce byly i výlety, které si zájemci hradili soukromě. Byli jsme spokojeni.

19.06.13 09:35:47Jana Dobrý den. Náš pobyt v Lázních Bělohrad byl velmi zdařilý. Byli jsme velmi spokojeni Pokud nám zdravotní stav dovolí, neváhali bychom si pobyt v příštím roce zopakovat. Poděkování celému kolektivu pracovníků jsem zapsala do Knihy přání a stížností. Srdečně zdravím.

01.03.13 16:52:07Kateřina Dobrý den, rodiče byli nad míru spokojeni. Byli moc nadšeni stravou, ubytováním, okolím, minigolfem, lidmi i personálem. Tak štrastně nadšeni a odpočinuté co se týká procedur jsem je dlouho neviděla. Mamča byla spokojená s bazénem, taťka s prostředím a pivečkem a ten pokoj a ta koupelna. Prostě fičák týden u vás.

03.01.13 17:09:23Ivan Byli jsme v Lázních Bělohrad velmi spokojeni, výborná strava, milý personál, pestrý program. Můžeme vřele doporučit i známým.

21.11.12 15:28:35Pavla Dobrý den, maminka byla velice spokojená s ubytováním, nakonec bydlela v hotelu Grand, jelikož jsem musela přebukovat termín pobytu, nicméně i zde byla maminka velmi spokojená, jak se službami, tak i stravou a ubytováním i lázeňskými procedurami. Děkuji i Vám za vstřícný přístup a vyhovění naším požadavkům. Maminka si pobyt užila a chtěli by ev. v budoucnu přijet i s tatínkem.

08.10.12 21:20:57Markéta Dobrý večer, ubytování, strava, obsluha úžasné - ve všem nám s prckem vyhověli, jen jedna paní v sobotu na recepci tedy nebyla moc příjemná ale to jsme dořešili po střídání jiné směny :-D Kavárna vynikající a zákusky s late mňam :-D Jen bych, jestli mužu, když máte tento víkendový pobyt tak ty procedury ... sama masíruji tak by mi bylo příjemnější masáž min.40 minut a hudba relaxační a bez budíku :-D , a ještě jsem si na místě chtěla přikoupit bahenní koupel, protože to bahno nam dali jen 15 min na zada, a to bohužel nešlo doobjednat coz chapu ohledně hostů co tam jsou celý týden, ale v tom balíčku by jste mohli mít něco delšího - masáž i to bahno a místo kyslíku třeba nějakou perličkovou koupel :-) to jen takový nápad pro mladé lidi, je jasné že se musíte vejít cenově ..ale pro nás třeba ten kyslík na hodinu ??... jinak pro mne na mateřské jsem si odpočinula a ten spa tam to bylo krásné... jen ještě když by vám tam jel někdo takhle s dětma prosím informujte je, že děti do vody nesmí, my jsme nastoupili k bazenu a paní že tam děti do 3 let nesmí a v tom spa jen 9 - 11 ...to berte prosím jen jako moje postřehy ... Rodičům se tam moc líbí, jsou nadšeni a asi budou jezdit častěji.... :-D

07.09.12 10:43:41Vlastimil Náš pobyt v Lázních Bělohrad byl po všech stránkách velice příjemný a splnil zcela naše očekávání.

05.06.12 16:58:26Dana Dobrý den, s pobytem v lázních jsem byla velmi spokojená. Ubytování, strava i přístup lázeňského personálu hodnotím na jedničku. Ráda se do tohoto zařízení budu vracet a doporučím i známým.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat