Centrum lázeňských pobytů

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: /
Check-in / Check-out: / hod
Vybavení pokoje:
Internet hotel/pokoj: /
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací:
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: /
Lázeňský poplatek v ceně:
Hotelový bazén:
Termíny:
Sezóna
Mimosezóní
Zimní
Výhodný termín

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

29.08.19 12:37:08Jana Byli jsme velmi spokojeni s úrovní ubytování, stravování bylo na vysoké úrovni také díky šíře nabídky vč. každodenní nabídky ovoce. Zdravotní procedury byly velmi příjemné díky skvělému přístupu personálu (sestry a fyzioterapeutky) k pacientům.

05.08.19 14:37:21Daniela Pokud srovnám kvalitu stravování i skladbu balíčku nabízených služeb mezi r. 2012 – 2016, došlo dle mého vjemu k mírnému zhoršení s výjimkou poskytování léčebné péče. Ta byla a je na vysoké úrovni.

04.06.19 12:19:45Vladimír V lázních jsme byli mimořádně spokojeni. Strava a ubytování bylo vzorné a procedury i časově vyhovovaly. Myslím že bylo dobré umožnit klientům objednání dalších procedur. Přejeme další spokojené klienty v celé sezóně.

29.04.19 23:33:06Jarmila byla jsem v láznich poprve vživotě,Musím říct,že jsem byla velmi spokojena s proceduramy a obsluhujícím personalem,všichni byli velmi milí a ochotní.Strava byla celkem ucházející.S ubytováním na Libuši to bylo taky celkem o.k. Horší to bylo s matracemi v postelích,Pobyt hodnotím kladne a doufám,že se jestě do lazní někdy dostanu,

11.12.18 15:02:07Božena Jezdila jsem do Olgy pravidelně několik let, ale když vidím, jak jste upravili Pobyt pro seniory na rok 2019 a kolik jste ubrali procedur, tak mi bohužel nezbývá nic jiného, než zvolit jiné lázně.

26.10.18 10:29:53Jiří Dobrý den, byl jsem spokojen s celým pobytem.

19.09.18 10:47:29Věra S pobytem nejsem jen spokojená jsem nadšená! Vše bylo úplně skvělé! Nejraději bych tam zůstala nejméně celý týden. Tak příště.

14.09.18 17:47:14Jaroslav Byl jsem u Vás velmi spokojen, čistota a ochota zaměstnenců na vysoké úrovni. Strava a obsluha vynikající, vyzdvihuji paní Anetu z modrého salonku, je velmi ochotná, příjemná. Za vše moc děkuji a rád opět v příštím roce přijedu.

01.09.18 19:48:25Zdeněk Se vším co se našeho pobytu v Bechyni týkalo, jsme byli se ženou spokojeni a nic provozovatelům nemůžeme vytknout.

04.07.18 11:55:52Jiří Dobrý den, s pobytem, personálem a procedurami jsme byli velice spokojeni. Děkujeme.

03.07.18 09:28:43Jaroslav Dobrý den, musíme s manželkou poděkovat za pěknou dovolenou v lázních Olga. Hned při příjezdu velmi dobrá spolupráce s recepcí, požadoval jsem něco málo informací ohledně vlakového spojení do Tábora. Než jsem se stihl ubytovat bylo vše připraveno v recepci. Pak jsme se seznámili s příjemnou slečnou pokojskou při uvedení na pokoj která nám upřesnila podmínky pobytu. Celkem můžeme prohlásit, že personál v průběhu léčení velice příjemný a léčba vynikající. Ocenil jsem velice kladně zabezpečení kulturního programu, pestrá nabídka kterou je možno podle libosti využít. Závěrečná tečka za pobytem je strava, personál na jídelně velice ochotný a příjemný. Vstřícné řešení balíčků stravy na celodenní výlety a k množství stravy je možno se vyjádřit tak, že bylo třeba se hodně snažit všechno zkonzumovat.

20.06.18 10:10:34Věra Lázeňský hotel Olga jsme navštívili s manželem již po několikáte. Vždy jsme byli velice spokojeni jak s procedurami, tak ubytováním a stravováním. Personál vždy byl velice příjemný a ochotný. Proto se do lázní rádi vracíme.

18.06.18 13:49:21Věra Dobrý den, vše v lázních bylo v pořádku, jak ubytování, tak strava, obsluha dobrá, procedury také. Byli jsme s pobytem spokojeni. Při příjmu hodná paní doktorka, vyšla nám vstříc s našimi požadavky.

05.06.18 09:35:42Dana Dobrý den, v Bechyni jsem byla velmi spokojená s procedurami /ještě jsem si přiobjednala nad rámec balíčku/, ubytování bylo příjemné. Obědy a večeře byly, a nejen podle mého hodnecení, v porovnání s předchozími roky pokryty levnějšími recepturami. Porce příloh jsou příliš velké a zůstávají z části na většině talířů, což je zbytečné plýtvání. Je to jistě podle norem, ale řešením by byla možnost objednat si na celý pobyt na přklad poloviční porci. Velice kladně hodnotím zeleninové, velice dobře ochucené, saláty a denně ovoce. Servírky byly milé a ochotné. Velice kladně hodnotím čistotu v LH Olga a jeho okolí. Budu se tam ráda vracet.

14.05.18 18:53:46Květa my jsme byli v lázních velmi spokojeni. Jídlo bylo chutné a pro mne až moc velké porce. Ubytování dobré, bez problémů. Co se týče procedur, domluvili jsme se s přijímající lékařkou a dostali jsme procedury pro náš zdravotní stav vhodné. Takže jsme byli úplně spokojeni s celým pobytem. 

02.05.18 10:25:15Květa Dobrý den, s pobytem jsem byla velice spokojena. Hotel Olga je poměrně moderní, pokoje jsou velikostí dostačující. Všude bylo čisto. Přestože jsem bydlela směrem k silnici, velký hluk zde nebyl. Parkoviště pro automobily je dostačující /aspoň v době mého pobytu byla zde ještě volná místa/. Stravování také nelze nic vytknout. Jídelna-Modrý salónek- vždy čistá, čisté ubrusy, vše dokonale připraveno, personál si dával i práci s výzdobou různě skládanými ubrousky. Personál příjemný . Možná jen to, že pokud jsem přišla později na snídani, nebyl již kompletní výběr . Zvláště se to týkalo teplého bufetu. Nevadí ani přechod na jídlo do jiné budovy. Je to velice blízko. Procedury jsem absolvovala v rámci balíčku, ještě jsem přikoupila dvě procedury. Všude byl dodržen přesně čas. Jen u manuální lymfodrenáže horní končetiny za 750 Kč byl čas pouze 45 minut . To je ale moje chyba, že jsem toto neřešila na místě. Výhoda je umístění procedur v budově! Příjemný je také denní bar s vyhovující, širokou nabídkou občerstvení a nápojů a a k tomu dostatek míst k posezení. Co se týká personálu, setkala jsem se vždy a všude jen s ochotnými, vstřícnými a milými lidmi. Toho si v dnešní uspěchané a nervózní době nutno vážit. Celkový dojem z pobytu je velice dobrý. Plánuji, že se do těchto lázní ještě znovu vypravím. A na trochu déle...

05.04.18 12:59:05Hana Dobrý den, rodiče byli velmi spokojeni a rádi se do lázní vrátí. Jsme moc rádi, že si týden u vás užili.

26.01.18 11:24:12Jarda Na váš dotaz musíme odpovědět, že jsme byli s lázeňskými službami maximálně spokojeni. Všichni zaměstnanci byli velice vstřícní a ochotní. Jídla bylo tolik, že jsme ho nemohli ani sníst.Ubytování výborné. Můžeme pobyt ve vašich lázních každému doporučit. Děkujeme za vše.

12.11.17 23:45:26aja Dnes jsem se vrátila z čtyřdeního pobytu v lázních Bechyně Olga a jsem velmi spokojena stravování na jedničku,úklid bez problémů, všude profesionálové na masážích ,při koupeli jen blondatá pani na recepci asi neměla svůj den,ale to se stává .Za mě jedna velká pochvala Díky určitě přijedu a budu se moc těšit.

24.10.17 11:58:11Jana Mé očekávání také předčil v negativním slova smyslu.

16.10.17 11:03:07Marcela Mohu konstatovat, že pobyt v lázních předčil mé očekávání. Co se týká procedůr, mohli být samozřejmě delší a více těch, které daný "problém" pomáhají léčit. Pokojské i ostatní personál vynikající. Pokoje pěkné. Velké výhrady mám /a nejen já/ ke kvalitě matrací, na krerých pacienti s problémem pohybového aparátu musí spát. To je nepochopitelné a neomluvitelné! Doma by nikdo na takové opravdu nespal!! Neuklinuje mě ani odpověď, že jsou matrace postupně vyměňovány, neboť tu slyšeli návštěvníci lázní již loni. Tak přeji všem, kteří lázně navštíví, aby dojeli již po postupné výměně. Jinak pěkné.

15.08.17 09:19:49Jaroslav Po všech stránkách hodnotím lázeňsjký pobyt v Lázních Bechyně Olga jako nejlepší zařízení, které poskytuje tu nejlepší péči kterou jsme s manželkou v tomto zařízení dostali. Také jsme tam napsali vyhodnocení neboť jsme byli překvapeni přístupem personálu Lázní Olga. Již jsem byl v různých lázní ale lázně Bechyně jsou ty nejlepší po všech stránkách.

30.05.17 14:31:59Dana Dobrý den, pobyt v Lázních Bechyně - komplex Olga, splnil opět moje očekávání. Paní primařka při příjmu a veškerý personál byl velice milý a pozorný. K ubytování mám jen kladné hodnocení - pokojské byly pozorné a taktní, pokoj byl denně perfektně uklizený. Strava mně zcela vyhovovala, výběr byl pestrý a švédský stůl poměrně bohatý, servírky ochotné a usměvavé. Procedury jsem si vybrala a prokonzultovala s paní primařkou

18.04.17 11:56:48Iva Rozhodli jsme se pro prodloužený víkend a mohu říci, že se nám vcelku líbil. Masáže (oproti Třeboni), pečlivé, nekrácené. Obsluhující zdravotní personál ochotný, vstřícný. Strava chutná, dostačující, ale roznášena vlažná či téměř studená - vráceno. Porce bez námitek a s omluvou vyměněna za teplou. Rádi pobyt zopakujeme.

21.03.17 19:49:44Radek Strávil jsem měsíc života v krásném prostředí Bechyně a okolí. Oproti většině ostatních hostů jsem mohl chodit a hojně jsem to využíval sledujíce pozvolný přechod přírody ze zimy do jara. V hotelu OLGA jsme měli v naší části D100-120 výměnu ložního prádla jednou za měsíc, špinavé stoly a misky se skleničkami na pokoji a přetékající koš od čtvrtka do pondělí byly smutnou realitou. Ručníky jsme ale měli vždy čisté.Pro lidi s omezenou pohyblivostí jsou tu postele s drátěnými péry, které vás v noci při každém pohybu tlučou do žeber. Jako za války. Pokud ale požádáte a neuráží vás to, tak dostanete 5cm molitanovou matraci navrch... Lázeňský personál je ale vysoce profesionální, příjemný a ochotný kdykoli pomoci. Jídlo bylo vždy výborné, mně to vždy stačilo. Kulturní víkendový program v lázeňské restauraci byl také vcelku dobrý, výlety autobusem na známá místa v doprovodu skvělé paní průvodkyně neměly chybu. Takže celkově dávám průměrné hodnocení.

13.03.17 14:11:28Anna V hotelu Olga jsem strávila pouze 8 dní, ale od přijetí hosta po příchodu, až do jeho odchodu z hotelu hodnotím poskytované lázeňské i hotelové služby jednoznačně na 1! Slušnost, ochota, vstřícnost k seniorům, intimita, čistota. Chválím. Úroveň obsluhy a stolničení příjemná, bez čekání.

28.12.16 12:21:44Alena Ubytování perfektní, spíše nadstandartní, naprostá spokojenost. Stravování naprosto dokonalé, jídla chutná, obsluhující personál velmi ochotný a milý. Lázeňská péče byla na vysoké úrovni, procedury velmi dobré, personál na odborné úrovni, velice příjemný přístup k pacientovi. Takže celkový náš dojem z lázní Bechyně byl velice pozitivní.

23.12.16 12:10:24Libor Ždánský V lázních Bechyně jsem byl po třetí. Při minulém pobytu (sám jsem si vše platil a dokoupil jsem si slatinné koupele) a s lázněmi to vypadalo v ČR všelijak, jsem byl velmi spokojen. Při posledním pobytu, kdy jsem dostal komplexní lázně - září 2016, vše bylo jiné. Ve slatinných lázních jsem nedostal slatinné koupele, neboť by mne prý mohli poškodit myšlení, míso toho jsem se mohl procházet za pomocí holí a absolvovat infra lampu. Protestoval jsem proti velikostí porcí. Po zvážení zaměstnankyní lázní jsme zjistili, že chybí 40%. Já jsem se vyjádřil, že je mým prostřednictvím okrádána pojišťovna. Dostal jsem požadavek na použití vhodnějšího termínu. Lázně Bechyně raději již ne.

15.07.16 23:19:13olga Byla jsem v laznich velmi spokojena, neni si nac stezovat,skoda ze to tak rychle uteklo .Dekuji vsem zamestnancum lazni, ze se o nas tak pekne starali.

02.06.16 09:53:35Vladimír S ubytováním, stravováním, lázeňským programem i ochotou personálu jsem byl já i moje manželka velmi spokojeni.

06.03.16 06:43:41karel Dobrý den. V lázních jsem byl po čtvrté. Celkově jsem byl s pobytem spokojen, jen některé maličkosti malinko pokazily dojem. Při příchodu časování procedur, čtyřikrát jsem byl vyzván, abych chviličku počkal, že mi to píší, proseděl jsem zbytečně na chodbě, a to i po slatině padesát minut, abych se nakonec dozvěděl, že rozpis obdržím večer na recepci. Chápu, že všechno nejde hned, ale proč to zbytečné čekání, proč se rovnou neřekne, přijdte si večer? Druhá připomínka k pokoji, v koupelně chybí madla u WC, sprchovém koutě, vstup do sprchy vysoký, nějaký háček na župan, lepší přístup k zásuvce. Za třetí parkování, když už se musí vybírat nemalý poplatek, kde je oplocení nebo alespoň závora, jako třeba v Třeboni, rehabilitační plavání, při patnácti lidech v bazénu toho moc nenaplavete a ještě kultura, i ta k pobytu patří, ale k čemu se pořádá, když ani jednou se nemůže člověk zúčastnit, protože má vždy procedury. Abych si jenom nestěžoval, paní doktorka Bednářová skvělý člověk, pokojské 1,personál na procedurách většinou prima, strava za tři neděle tři připomínky na kvalitu, žádná na množství, jí se tu dobře. Děkuji všem, kteří tu nedělají jenom řemeslo, ale jsou také lidé.

09.10.15 09:40:17Hana Dobrý den, poprvé v lázních: prostředí docela hezké a všude čisto, personál většinou příjemný a vstřícný, procedury skvělé a báječná paní doktorka Bednářová. Ale nevím, lze-li za "luxusní" ubytování označit pokoj, kde postel je tvrdá a hrbatá, zásuvka v pokoji pouze pod stolem, takže nabít si telefon vyžaduje téměř sportovní výkon, záchodová mísa nízká jak pro děti v mateřské školce (a bez madla) a už vůbec si nedovedu představit, jak pohybově omezení pacienti vstupují do sprchového koutu (samozřejmě taky bez madla a protiskluzové podložky), něco jako věšák např. na župan nenajdete, ramínka na šaty si raději vezměte s sebou. A doporučuji připlatit za samostatný pokoj, protože pokud máte spolubydlící, která chrápe jak motorová pila, o relaxu a kladném účinku procedur si můžete nechat jen zdát. A jídlo? - kapitola sama pro sebe - sice dostatek, lákavé názvy, ale kvalita hodně podprůměrné školní jídelny a na talíře zespodu raději nesahejte a příbory neprohlížejte, mohli byste objevit zaschlé jídlo z minulého týdne! Jinak Bechyně je půvabné malebné městečko, které stojí za to vidět.

30.01.15 18:29:40Jirka Dobrý den.Poprvé v životě jsem byl v lázních.I když jsem měl požadavek jinam,Bohdaneč,byla mi přidělena Bechyně.Termín 27.11.až 18.12.2014.Mohu jen konstatovat,že nelituji.Od vstupu,přez paní Dr.Bednářovou a ostatní personál až po výstup,kdy se mi vůbec nechtělo odejít.Ač dietář,výběr jídel dostačující.Barmanky,zvlášť Ivetka,vždy s úsměvem,to se pak zapomene i na bolesti.Počasí také vyšlo,nebylo si na co stěžovat.Doporučuji každému svému známému.Pokud se mi ještě někdy poštěstí jít do lázní,mám předem vybráno.Se spolubydlícím Jendou jsme to popsali i do dotazníku.Ještě jednou díky.Zdravím také ostatní,co tam v té době pobývali.

28.01.15 10:10:13Miroslava Dobrý den, můj pobyt v lázních Bechyně byl nádherný. Ubytování a stravování výborné, ale hlavně léčebné procedury a personál byli vynikající. Určitě jsem v Bechyni nebyla naposled. Pokud bych měla hodnotit, dávám Bechyni 10 bodů z deseti.

12.01.15 14:30:12Jana S pobytem i službami v lázeňském domě Olga v Bechyni jsme byli velmi spokojeni. Vánoční pobyt jsme tak strávili v klidném a příjemném prostředí, personál se k hostům chová přátelsky. Velkým plus je umístění vstupních prohlídek i léčebných procedur v centrální budově. Snad jedinou připomínku bychom si dovolili k systému obsluhy v restauraci, týkající se roznášky jídel. Servírky roznáší v tak velkém prostoru jídlo po dvou porcích a jídlo tak dostane třeba jen jeden z partnerů a druhý musí čekat, což se nám stalo opakovaně. Jinak jídlo bylo vcelku dobré, snad jen málo nápadité, Postrádali jsme více čerstvé zeleniny a pestřejší výběr při snídani.

08.01.15 21:11:51Oldřich Přeji vám vše dobré! K Vašemu dotazu lázeńského pobytu v Bechyni od 22. do 28. 12. 2014, musím s politováním konstatovat, že klientů sice bylo velmi mnoho o proti předchozím rokům, ale kvalita služeb byla na mnohem nižší úrovni než tomu bylo v letech předchozích. 1) Lékářská prohlídka se nekonala. 2) Vanové koupele - dříve se voda i extrakty dávali před pacientem. Nyní již byla koupel jako by připravena takže to u klientů vyvolávalo mnohdy smíšené pocity někdy velmi nepříjemné. 3) Nezměněna zůstala masážní péče. Ta byla na stejné úrovni jako v minulosti. Rozhodně bych v roce 2015 do těchto lázní velmi rozmýšlel objednání na vánoční svátky.

06.01.15 19:47:34Jindřich Dobrý den! Zúčastnili jsme se kombinovaného pobytu (vánoce i Silvestr) a s úrovní ubytování, stravy, procedur a ostatních služeb jsme byli naprosto spokojeni.

06.01.15 19:38:46Růžena Byli jsme moc spokojeni se službami v hotelu. Procedury super, personál milý a stravovánî v pořádku, jídlo velice chutné. Moc děkujeme.

06.01.15 19:38:22Evžen Spokojenost jak s ubytováním tak se službami i počasí vyšlo. Díky.

06.01.15 19:37:52Marcela V Bechyni bylo všechno úplně bezvadné, nemělo to chybu. Všude jsme se s kamarádkou setkaly se vstřícností a ochotou, vyšlo nám i počasí, takže jsme si pobyt užily.

18.11.14 10:54:02Falešníková Melanie Krásný podzimní den všem! I já se musím podělit o zážitky z třítýdenní komplexní lázeňské péče v LH Olga v Bechyni. Profesionální, milé a lidské chování od přijímacího pohovoru s paní primářkou po veškerý zdravotní personál během všech předepsaných procedur (včetně bazénu a opět pozorných pracovnic, které mi pomohly, když bylo třeba!). Jídla bylo vždy dostatečné množství a výběr veliký - např. oběd ze šesti chodů (i na vegetariány je pamatováno!). Polévky byly vynikající, vydatné a v libovolném množství k mání! Kdo chtěl, mohl si vzít navíc chléb (2 druhy) či bílé pečivo s sebou! Ovoce a zeleniny včetně zel. salátů bylo denně také dostatečné množství! A nápoje při stolování? Denně černý či ovocný čaj a bílá káva, vše šlo doplnit. Kdo chtěl, mohl si samozřejmě zaplatit a k k jídlu donést z místní průchozí restaurace pivo aj. Stolování nemělo chybu, servírky vždy usměvavé, ochotné mi pomoci. Děkuji zvláště jedné paní servírce, která si všimla, že mi dělá potíž jíst příborem a dohlížela na to, abych měla vždy u talíře i velkou lžíci! I když jsem zažila 2x týdenní pobyty důchodců, takže jídelna byla obsazena "k prasknutí", vždy bylo jídlo pro dlouhodobé pacienty připraveno včas. Úklid na pokojích a společných prostorách byl také v pořádku. Kulturní vyžití včetně zapůjčení knih bylo také příjemné zpestření. A navíc - překrásné historické město Bechyně obklopené nádhernou přírodou a různými technickými (most Duha) a stavitelskými (selské baroko) zajímavostmi - byl balzám na duši. A když připočtu milé obyvatele Bechyně, ochotné pomoci či poradit (včetně zaměstnanců Městského úřadu - Kulturní dům - paní Berešová, Městského muzea i nádraží, Infocentra a jinde), jsem nadšena. Lázně v Bechyni budu všem vřele doporučovat a ráda bych se do nich vrátila. Všem, kteří mi zpříjemnili pobyt v celé Bechyni ze srdce děkuji a přeji hodně zdraví! Falešníková Melanie, Příbram

08.08.14 15:05:48Berta Tábor krásné odpoledne , 6.8. jsem končila v Lázních Bechyně Olga, přijela jsem do lázní dost nemocná, po 21 dnech stravených , jsem odjížděla ve výborném stavu, a proto píši tuto pochvalu, na tyto lázně a všem je doporučuji a těším se, na příští rok, kdy opět pojedu načerpat zdraví do Lázní Olga v Bechyni, moc vám všem děkuji a zdravím vás v lázních, vaše věrná pacientka .

30.07.14 12:07:59alenka vrátila jsem se z lázní - hotel Olga.Procedury a hotel OK, ale jídlo za velke peníze HNUS!!!!!!!!!Raději se stravujte sami , neplatte jim to, absolutně cena neodpovídá tomu, co Vám na talíř dají. Na příspěvkovou léčbu za jídlo VYHODÍTE peníze.......REAKCE NA PŘÍSPĚVEK: všichni pacienti mají možnost volby druhu stravování - Standardní lázeňskou tzn. dietní stravu nebo si mohou připlatit 95,-Kč/den na stravu Standard Plus s mnohem větším výběrem.

11.06.14 15:09:07Perta Dobré odpoledne , já také jezdím do lázní v Bechyni Olga a jsem vždy spokojená , procedůry vynikájíci , všude čisto a klid a co se týče jídla , tak si myslím , že nám co jsme nemocný vyhovuje , není třeba se přecpávát , pak trpí naše klouby a ovoce jsme měli každý den po obědě a zeleninové saláty také , těším se na červenec , kdy jedu zase do Olgy , tak nějaký ten nedostatek bych také našla , třeba intrnet na pokoji nebo tu protiskuzouvou předložku do sprchy , ale to se třeba jednou vylepší a vřele tyto lázně doporučuji , kdo se chce léčit a ne se přejídat , párky , vejci atd. nashledanou v Bechyni .

10.06.14 16:10:40Sebastiana dobrý den, byla jsem v lázních v hotelu Olga. Jezdím do různých lázní každý rok. toto byly nejhorší lázně, co jsem zažila. Stále mi totiž vrtalo hlavou, proč zde někteří jídlo chválí a někteří píší, že se nenajedli. přišla jsem na to. Jsou tam dvě jídelny. Jedna pro hosty, co jsou na tzv. křížek a příspěvkový pobyt, druhá pro ty, co trochu přitlačí za stravné. Platila jsem přes 14 000 kč, za jídlo jsem si platila, přesto mi bylo řečeno, že ta druhá jídelna je pro platící klienty, později mi řekli, že když si připlatím 95 kč na den, tak tam můžu. Vtéto první jídelně bylo tzv. nemocniční jídlo: k pití pouze ovocný čaj, ke snídani slovy dvě kolečka salámu, či šunky a dvě housky, k obědu nemožné blafy a žádná zelenina. Před rokem jsem byla v Teplicích a za úplně ty samé peníze jsem ráno měla rautem, 3 druhy salámu, sýry, slaninu, párky, vajíčka, 3 druhy džusu, pomazánky....k obědu k jídlu rautem zeleninové saláty. Zde si hlavně chlapi dokupovali jídlo, protože byli hladoví. Takže, pokud máte lázně příplatkové, či zdarma, nedoporučuji... Na pokoji mi chyběla (nejen mě) protiskluzná podložka ve sprchovém koutě, málem jsem se tam zabila a pánové, co měli hůlky se neodvážili do sprchy vůbec. Personál byl milý, čisto zde bylo.

29.05.14 13:03:02Tonda Dobrý den, musím se připojit k velmi kladnému hodnocení lázní Bechyně v hotelu Olga. Byl jsem sice v takovém zařízení poprvé,ale mohu napsat jen to,že všichni byli velice ochotní od pokojské až po paní primářku, ubytování velmi dobré, naprostá čistota, stravování na slušné úrovni a kvalitně prováděné procedůry. Děkuji za příjemný pobyt ve Vašich lázních ,zdravím a přeji mnoho spokojených klientů.

23.04.14 11:23:35Milena Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a sděluji, že oblasti,na které se ptáte byly v naprostém pořádku. Trochu podrobněji - ubytování velmi dobré, to nejdůležitější, to je čistota, naprosto bez závad, ať šlo o lůžkoviny, o koupelnu nebo o pokoj. Stravování zasluhuje zvláštní pochvalu především pro vynikající kvalitu všech jídel, která nám byla podána. Navíc bylo toho tolik, že byl trochu problém všechno spapat. Nabídnutý velikonoční program obsahoval všechno, co našemu tělu a zdraví prospělo, opět po zásluze musím pochválit. Uzavírám tím, že počítám velmi vážně s pobytem ve Vašem nádherném lázeňském domě - a to o Vánocích. Děkuji za velmi příjemně strávené Velikonoce !

20.03.14 12:57:05Blanka Četla jsem komentáře zde na hotel Olga. Všude v lázních, kde jsem byla byl internet pro hosty zdarma, někde zdarma parkování a nově je téměř všude volný vstup do bazénu pro hosty.  Všude, kde parkuji na invalidech, mám parkovné zdarma- s průkazkou ZTP. Zde prý ne. Čte vůbec někdo z vedení hotelu toto vůbec?

24.01.14 11:23:38Zuzka Byli jsme spokojeni jak s ubytovanim, stravou i procedurami, rovnez pristupem personalu v ramci vanocniho pobytu.

17.01.14 12:41:28Jiřina Dobrý večer, v lázních bylo vše v pořádku. Všichni byli velice ochotní, milí, jídlo bez připomínek a tak akorát. Jediný odstup (až nezájem) jsem pocítila od paní doktorky, která nás přijímala. Ale tu jsme naštěstí viděli jenom jednou. S mužem jsme v lázních prodělali chřipku (já s ní už odjížděla, manžel ji ode mě chytil) takže jsme se nezúčastňovali kulturního programu a nevyužili volného vstupu do bazénu, ale silvestrovský večer jsme si užili a z parketu jsme odcházeli spolu s posledními asi pěti páry. Po celou dobu mi v hotelovém baru kdykoliv ochotně vařili vodu a já si zalévala zázvorový čaj s citronem a medem. Jejich zásluhou jsem si určitě poslední den v roce taky mohla tak užít. Jediný problém, se kterým jsem nemohla nic dělat, byla postel. Mám nemocné kyčle a záda a pro mě byla postel příliš tvrdá. Ale s tím se potýkám téměř všude kam vyjedeme. Doma máme lamelový rošt a ten se více přizpůsobuje postavě. A závěr? V lázních se nám líbilo a nebudu se bát je doporučovat dále.

24.11.13 20:53:11Jana Dobrý den, strávili jsme konec roku 2012 a Nový rok 2013 v lázenském domě Olga a byli jsme velmi spokojeni.

07.11.13 04:49:07Hana Dobrý den, v říjnu jsme mé mamince zařídili pobyt v lázeňském domě "Olga", byla velmi nadšena, prostředím i procedurami, personál velmi milý a přesto,že měla dietu pro diabetiky, byla s jídlem velmi spokojena. Sama jsem musela ocenit neuvěřitenou čistotu, nikde skutečně "ani smítko". Doufám, že se Vám bude vracet mnoho stejně spokojených klientů.

15.08.13 10:48:17Jaroslava Dobrý den, s pobytem v lázních v Bechyně - s léčebnými procedurami, ubytováním a stravováním jsem byla naprosto spokojená. I všichni zaměstnanci vytupovali naprosto profesionálně a měli milé chování. V těchto lázních jsem byla asi před 4-mi roky - stejně jako nyní na týden jakéo samoplátce. I tehdy jsem byla s pobytem spokojená, ale když to porovnám, myslím, že se vše zlepšilo. Snad jedině jsem si říkala, že při celkové tíživé situaci lázní by se eventuelně v případě nutnosti dalo možná ušetřit na tom, kdyby se každý den neměnuily pacientům všechny ručníky (bylo to prováděno velmi mile a nijak mě to neobtěžovalo). Děkuji za příjemný pobyt, zdravím a přeju hodně úspěchů v další práci.

25.06.13 11:13:54Petr Děkujeme za absolvování krásného pobytu. Vše včetně počasí bylo na velmi vysoké úrovni. My i naši příbuzní z Německa jsme byli velmi spokojeni

17.06.13 23:07:54Marta Dobrý den, včera jsme se vrátili z Malého relaxu . Byli jsme s manželem ubytovaní v lázeňském domě Olga. Byl to pobyt od středy odpoledne do neděle odpoledně včetně procedur. Bylo to super. Zarazil mě však poplatek 50 Kč/ den  za parkovné. Ještě někdy  to zopakujeme.

10.06.13 16:29:25Zbyněk Dobrý den, v zásadě jsme byli spokojeni, jeli bychom tam i znova. Úbytek hostů se silně projevuje, některé objekty jsou zavřené, i ve městě je „klidněji“ asi než dříve. Taky byly povodně. Vyplnili jsme na místě dotazník s hodnocením 1-2. Procedury a lázeňský personál v zásadě v pořádku. Ubytování standard, úklid někdy kompletní, někdy jen výměna ručníků, jaký měl být rozsah nevíme. Velká kaňka byl příšerně nekvalitní toaletní papír. Tak by se šetřit nemělo. Drobnost ale k nas..ní! Do dotazníku jsme také napsali, že recepční nás ani v okamžicích, kdy v hale nebyl nikdo jiný, při příchodu nebo odchodu nikdy nepozdravili. Asi by potřebovali proškolit, když to neví sami. Byla větší nabídka doprovodných akcí než jinde. Malé využití asi souvisí s kupní silou převážně penzistů a životním stylem. Jídlo standard, vždy jsme si vybrali, nejsme extra nároční. Mimořádně hodně bylo ovoce a zeleniny. Celkově srovnatelný pobyt s lázněmi podobné velikosti. Byli jsme už asi na 10 ti místech.

23.05.13 14:26:50najbe Tyto lázně jsou pro zdravé hosty. Nikoliv pro nemocné s Bechtěrevovou  nemocí, po operacích nohou a zad. Nejsou přizpůsobeny toalety výškově, chybí madla u toalet i ve sprchách na pokojích. Také v jídelně byla abnormální spotřeba chleba /podle mne/, z čehož usuzuji, že pacienti měli po jídle hlad. Osobně jsem dostával miniaturní porce, ale chleba jsem nebral. Rovněž mě udivilo placení parkovného proti průkazce ZTP v plné  výši 50.- Kč na den. I když jsem stál na označeném místě pro invalidy. Tak s tím jsem se nikde nesetkal. Jinak jsem přesvědčen o tom, že do Bechyně už nikdy. Ale.....neříkej......! Zdravím

14.01.13 16:07:50Zdeněk Byl jsem překvapen, že zde není Internet pro platící pacienty zdarma, tak jak ve světě, běžně. Zdeněk

05.01.13 12:12:52Helena Dobrý den, musím poděkovat jak za sebe, tak za kamarádku. Pobyt v lázních Olga v Bechyni se nám moc líbil. Všichni se o nás pečlivě starali a domů jsme odjížděly odpočinuté a plné dojmů. Přeji Vám vše dobré v roce 2013 a ještě jednou vřelé díky.

03.10.12 10:21:59Miloslava Začátkem září jsme s bratrem objednali pro rodiče týdenní balíček Senior. Byli jsme moc spokojeni jak se stravováním tak s veškerými službami. Tatínek na tom není zdravotně moc dobře, ale po procedurách začal více chodit a očividně pookřál. Nevím, na co si paní Dáša stěžuje. Rodiče zde byli již potřetí a určitě můžeme všem Vaše lázně doporučit. Budeme se rádi vracet. Veškerý personál byl ochotný a všem moc děkujeme.

17.09.12 14:02:33Dáša Péče zaměstnancu je perfektní,ale totéž se nedá říct o stravování!!!Porce by odpovídaly tak pro děti v mateřské školce .Ubytování v Olze má být luxusní....Televize z roku razdva a 5 programu v dnešní době je k smíchu zvláště když se při sledování kroutíte na uzké válendě nebo na polstrované nepohodlné židli.Rádio je chrchlavý radiobudík který ruší i to že kolem projdete,tak jaký luxus?Snad jen ty peníze které za něj zaplatíte!Rozhodně se do těchto lázní nebudu vracet!!!

16.07.12 14:39:26Blažena O víkendovém pobytu v lázních v Bechyni jsme byli s manželem velmi spokojeni.Ubytování na úrovni,péče zaměstnanců příkladná,stravování špičkové.Doporučuji,je to prima i na ten víkend.

11.06.12 12:58:27Marie V Bechyni jsem měla vše v pořádku. Spokojenost s ubytováním, jídlem / bylo výborné / i s procedurami / mohlo jich být více/. Mockrát děkuji za vyřizování, bylo naprosto bezchybné. Nebyl problém.

05.01.12 14:23:36Zdena a Václav Dobrý den. Pobyt v Bechyni se nám moc líbil.Ubytování bylo luxusní,jídlo velmi dobré,na procedurách se o nás pěkně starali. Naplánované akce-procházka městem,hudební poslechový i taneční večírek,výlet na výstavu betlémů jsme si užívali. Naši přtelé si přáli navštívit Č.Krumlov.Jelikož se nenaplnil autobus,dovezli je tam osobními auty. Snad jedinou vadou na kráse byla silvestrovská hudba. Vadilo nám,že nezahráli klasické tance polku a valčík. Mr.Driver,který hrál na večírku i na přání by možná zahrál lépe. Silvestrovské občerstvení bylo bohaté,s obsluhou,což je lepší než stát frontu na rautu.

04.01.12 11:10:32Eva a František Dobrý den, k dotazu o našem vánočním pobytu v Lázních Bechyně sdělujeme následující - ve Vašich lázních jsme již byli několikrát jak v létě, tak v zimě na Vánoce. Vždy jsme byli spokojeni a proto své pobyty opakujeme. Jsme velmi spokojeni s čistotou všech prostor, ochotou personálu a kvalitního provádění rehabilitací.Absolutní špička je stravování, které je vždy chutné. Vadí nám velké porce, které „nejsme schopni bez potíží, ale s chutí spotřebovat“ Rovněž program pro hosty je opravdu pestrý. Pokud nám bude sloužit zdraví asi jako doposud, určitě počítáme s tím,že letos v létě bychom si objednali opět pobyt u Vás.

08.11.11 21:57:34Václav Vše bylo v naprostém pořádku, byl jsem velice spokojen.

20.06.11 15:56:13Antonín Vše proběhlo vpořádku a pobyt byl pěkný.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat