Centrum lázeňských pobytů

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: /
Check-in / Check-out: / hod
Vybavení pokoje:
Internet hotel/pokoj: /
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací:
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: /
Lázeňský poplatek v ceně:
Hotelový bazén:
Termíny:
Sezóna
Mimosezóní
Zimní
Výhodný termín

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

07.03.18 20:55:10jan nejhorší lázně mého života. Takový bordel jsem ještě nikde nezažil.  k večeři pochoutkový salát z bufetu a dva rohlíky. K obědu  si musíte zaplatit čaj za čtyřicet korun  i když ho máte v ceně na křížkové lázně,po třech dnech  první ovoce k obědu , číšník je drzý a vykládá vám, že pracoval v Německu a Rakousku. Nikde není dietní pracovník pro pacienty s diabetem a žlučníkovou dietou. Mám vyoperovanou ledvinu kvůli  nádoru a k tomu diabetes druhého stupně. Na pojišťovně vás informují, že vše je hrazené a když řeknete dobrý den zaplatíte 2500 Kč ani oknem nemrknete. Byl jsem několikrát  v Mariánských Lázních ale nesaháte jim ani po kotníky

06.01.15 19:41:13Marie Dobry den, byla jsem spokojena. Jen mala malickost me chybela, u polopenze zpravidla vsude kde jsem byla podavaji polevku. Jinak me moc chutnaly vecerni zeleninove salaty. Dekuji.

26.09.13 10:14:07Jiří Dobrý den, pobyt v Konstantinových Lázních byl perfektní a neměl chybu. I když nám celé tři dny propršely, péče o nás nám to všechno vynahradila. Ubytování, strava i lečebné kůry byly prováděny velmi milým personálem a s úsměvem. Přivítali bychom více lečebných kůr, ale je pravda, že nám nic nebránilo si je doobjednat a také v našem věku je na naše neduhy týden příliš krátká doba. Je také pravda, že pro pobyt v lázních jsme se rozhodli spíše na doporučení známých, kteří tam jezdí pravidelně, než na prospekty. Po té, co jsme sami pobyt absolvovali, budeme rovněž tyto lázně rozhodně všem doporučovat. Závěrem bych chtěl ještě jednou poděkovat za zprostředkování tohoto pobytu a přeji Vám hodně zdraví, spokojenosti a pracovních úspěchů.

13.05.13 12:27:43marienka Byla jsem ubytovaná jako samoplátce ve patře hotelu Prusík.Byla jsem velmi zklamaná s ubytováním a s vybavením pokoje.Chybělo rádio,skříně držely silou vůle,nedaly se zamknout,noční stolky to samé.Konferenční stolek nízký,židle vyšší,takže se tam nedalo u něj sedět.Možná jsem měla jen já takovou smůlu.Ale čekala jsem,že když si něco platím,že to bude odpovídat.Stravování a ostatní vynikající

11.10.12 15:45:29RŮŽA A PETR V KONSTANTINOVÝCH LÁZNÍCH JE NÁDHERNĚ. UBYTOVÁNÍ, STRAVA, SLUŽBA NA RECEPCI A VELICE OCHOTNÁ SLUŽBA LÉKAŘŮ. JE NÁM SMUTNO, PROTOŽE, JAKO KAŽDÝM ROKEM JE PRO NÁS SVÁTKEM, KDYŽ MŮŽEME TYTO LÁZNĚ NAVŠTÍVIT. JAKO PRACUJÍCÍ DŮCHODCE JSME OMEZENÝM TERMÍNEM. ZVYKLI JSME SI TRÁVIT POBYT V LÁZ. UBYTOVÁNÍ PRUSÍK A JSME SMUTNÍ, PROTOŽE TERMÍN OD 12. 11. V TOMTO ROCE SOTVA DOSTANEME. LÁZEŇSKÝ DŮM JIRÁSEK JISTĚ NENÍ ŠPATNÝ, ALE VYUŽÍVÁME POHODLNÉHO, A NAPROSTO NÁDHERNÉHO POBYTU V PRUSÍKU A JAKO JIŽ STARŠÍ LIDÉ ZMĚNA PRO NÁS NENÍ MOC VÝHODNÁ. PŘESTO SNAD NÁM TO JEŠTĚ VYJDE A ZASE BUDEME MOCI BYDLET V PRUSÍKU. 11.10. 2012

19.12.11 17:11:40Marie V Konstantinových Lázních jsem byla v lednu 2011,ubytovaná jsem byla v Prusíku.Byla jsem moc spokojená jak s procedurama,tak i se skvělou,chutnou kuchyní pod vedením p.Jaroše.

15.09.11 21:26:13Jana S pobytem v lázních jsme byli zcela spokojeni a nemáme k žádné službě připomínky. Věřím, že i příští rok si tuto nádhernou dovolenou zopakujeme.

30.08.11 12:43:05Ladislav a Jana V Konstantinových Lázních bylo vše v pořádku. Byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak i se stravováním a též s ostatními službami. Dovolí-li nám to zdraví, tak se tam v příštím roce opět podíváme.

22.08.11 11:47:49Petra S pobytem jsem byla spojena až na stravování to by mohlo být lepší, ale jinak jsem jsi pobyt užila.

22.06.11 21:29:14Vlasta S pobytem a vším co je s tím spojené jsem byla naprosto spokojená a děkuji za vše. Věřím, že se k vám budu ráda vracet. Se srdečným pozdravem Vlasta.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Bezplatná infolinka 722 71 48 48

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 16:00 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat