Centrum lázeňských pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Mariánské Lázně > Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské Lázně

Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské Lázně

Čtyřhvězdičkový Grandhotel Nabokov se nachází v blízkosti Kolonády se Zpívající fontánou (150 m) a těsném sousedství parku u Lesního pramene (50 m). Hotelový komplex vznikl propojením sedmi historických budov a dostavbou bazénového a wellness centra. Jedinečný projekt Grandhotelu Nabokov tak v sobě spojuje klasickou lázeňskou architekturu 19. a počátku 20. století s moderním designem 21. století. Své jméno hotel dostal po významném ruském spisovateli Vladimiru Vladimiroviči Nabokovovi, který se zde v roce 1937 léčil.
Rozmanitost a jedinečnost historických budov byla plně respektována i při zařizování interiérů – hotelové pokoje jsou vybavené stylovým italským nábytkem a liší se svými rozměry, barevností i stylem nábytku a textlních doplňků. Kromě klasického vybavení (trezor, minibar, telefon, LED-TV, WIFI) je v každém hotelovém pokoji hostům k dispozici set pro přípravu čaje a kávy a wellness set (župan a hotelové přezůvky). Podle preferencí hostů je možné vybírat z následujících kategorií pokojů:
Komfort (22 - 27m2)
Superior (28 - 34m2)
Junior suite (45 - 53 m2)
Suite (52 - 66 m2) dvě místnosti, oddělená obývací část a ložnice, dvě televize
Suite de luxe (120 m2) a Suite exclusive (132 m2) dvě místnosti, oddělená obývací část a ložnice, dvě televize, vlastní soukromé wellness s vířivou vanou a infrasaunou, zachované historické prvky z původní rekonstruované fasády.
Apartmá Goethe/Chopin ca 125 m2, prezidentské apartmá s luxusním vybavením, obývací pokoj, ložnice, vlastní kuchyně, šatna, vlastní soukromé wellness s whirlpoolem a finskou saunou (Goethe) nebo infrasaunou (Chopin).
Možnost rezervace dvou navzájem propojených pokojů. K dispozici jsou i pokoje pro handicapované.
Stravování - hotelová restaurace s úžasným výhledem na lázeňský park je vybavena nejmodernější technologií pro přípravu jídel v souladu s aktuálními gastronomickými trendy. K dispozici je také lobby bar a kavárna Lolita. Hoteloví hosté jsou rozmazlováni lahodnými domácími pokrmy nejvyšší kvality.
Léčení - lázeňská klinika je opravdovým srdcem celého hotelu – připravena starat se o zdraví hostů na nejvyšší profesionální úrovni a s využitím tradičních přírodních léčivých zdrojů – minerální vody a rašeliny. Přímo do hotelu je zaveden Lesní pramen, který se využívá pro minerální koupele, inhalace a pitnou kúru. Na základě vstupní prohlídky sestaví hotelový lékař individuální léčebný plán každému hostovi. K výbavě lázeňské kliniky patří i jeden z nejmodernějších přístrojů na léčbu pohybového aparátu – SIS (super inductive system), mezi jehož hlavní léčebné účinky patří úleva od bolestí, svalová relaxace, svalová stimulace a kloubní mobilizace.
Relaxaci a odpočinek hoteloví hosté naleznou ve dvou wellness centrech – wellness svět POETA (infrasauna, bylinková sauna a finská sauna) a wellness svět AGLAJA (bazén 7 × 12 m, whirlpool, parní lázeň) jistě uspokojí i nejnáročnější hosty.
Nabídku wellness služeb doplňuje solná jeskyně, solárium, fitness centrum a kosmetický salon (luxusní francouzská kosmetika Phytomer).

Parkování – hoteloví hosté mají možnost zaparkovat auto v centrálním parkovacím domě (hlídané a pojištěné parkování), který je od hotelu vzdálený cca 350 metrů (poplatek 120,-Kč/den). Možnost zajištění zaparkování i přistavení automobilu hotelovým personálem.

Možnost dokoupení plné penze za doplatek 260,-Kč/osoba/den.

Od 01.01.2021 je vybírána lázeňská taxa ve výši 30,-Kč/osoba/noc.

Storno podmínky rezervovaného pobytu:
do 15 dní před stanoveným příjezdem bez stornopoplatku
14 - 6 dní před příjezdem 10% z celkové ceny pobytu
5 - 1 den před příjezdem 50% z celkové ceny pobytu
storno v den nástupu nebo nenastoupení k pobytu 100 % ceny pobytu
V případě storna ze zdravotních důvodů (doloženo lékařskou zprávou) není stornopoplatek účtován a klient může pobyt vyčerpat v náhradním termínu.

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: Ano / Ano
Check-in / Check-out: 14:00 / 12:00 hod
Vybavení pokoje: SWC, trezor, minibar, telefon, LED-TV, WIFI, župan, fén
Internet hotel/pokoj: Ano / Ano
Parkování u hotelu: 120 (Kč/den)
Více informací: +420 602 321 350
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: Ano / Ano
Lázeňský poplatek v ceně: Ne
Hotelový bazén: zdarma
Termíny:
Sezóna 01.08. - 20.11.
Mimosezóní 21.11. - 20.12.
Zimní 07.01. - 31.07.
Výhodný termín 21.12.2021 - 06.01.2022
Lázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské Lázně
Lázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské LázněLázeňský pobyt - Grandhotel Nabokov 4*, Mariánské Lázně

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

13.10.20 13:07:16Ludmila Dobrý den, byli jsme se vším velmi spokojeni. Rádi se zase vrátíme.

07.10.20 10:30:11Angelika Dobrý den, vše bylo v pořádku, jen škoda, že nebyla možnost koupit si přes den pití, či něco malého k snědku. Obsluha na baru však byla velmi milá a vstřícná, což jsme ocenili. Snídaně i večeře byly chutné avšak postrádali jsme ke snídani sladké domácí pečivo jako koláče či buchty či štrůdl, neboť snídaně na vidličku můj manžel nejí. K dispozici byl každý den stejný výběr továrního pečiva jako makový či tvarohový závin a to se po 10 dnech přejí. Mnoho sladkého bylo k večeři, ve skvělé kvalitě z domácí produkce. Na noc se toto ale nehodí, protože to není vůbec zdravé. zde doporučuji v rámci zdravé výživy jít s dobou a myslet na zdraví klientů, kteří jedou do lázní nabýt kondici a ne kila navíc. Uvítala bych zde více ovoce a zeleninových salátů. Jinak nemám nic, co bych vytkla. Děkujeme za krásný pobyt!

30.09.20 10:16:03Petr Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, tak s lázeňskou léčbou během celého pobytu v GH Nabokov.

30.09.20 09:53:54Jitka a Vít Všechny poskytované služby byly na vysoké úrovni , z naší strany tedy maximální spokojenost.

24.09.20 12:00:35Marie V GH Nabokov se nám moc líbilo, všichni jsme byli nadmíru spokojeni. Ubytování bylo prvotřídní, stravování a lázeňské procedury úžasné. Všichni zaměstnanci hotelu byli ochotní a milí, hodnotit musíme v samých superlativech.

21.09.20 09:59:01Iva Dobrý den, v GH Nabokov jsme prožili úžasný týden. Veškeré služby a vybavení hotelu byly na výborné úrovni. Velikou pochvalu posíláme do kuchyně (velký výběr výborně připravených jídel), na recepci (ochotné a příjemné jednání) a veškerému personálu a pracovnicím rehabilitace...

15.09.20 12:27:54Zdeněk Dobry den, za mne velka spokojenost.

08.09.20 12:29:52Helena Byli jsme s manželem strašně spokojeni, a to jak s ubytováním (perfektní - v Imperialu v 5.patře, což jsem chtěla), s výborným jídlem (skvělá kuchyně, manžel pořád chválil šéfkuchaře, pravda, v mnohých jiných lázních je k večeři pití nealko z automatu v ceně pobytu, což tady bylo omezeně), s procedurami (měli jsme jich dokonce 27 od paní doktorky a jaké jsme chtěli) a vůbec vším -personálem, bazénem apod.

01.09.20 10:17:58Jindřiška Prožila jsem nádherný týden, o kterém se mi nikdy ani nezdálo. Žila jsem v prostředí neskonalého luxusu. Personál byl vstřícný, usměvavý, milý. Lázeňská léčba poskytovala vše, co bylo možno v daném termínu stihnout. Měla jsem pár kroků ke kolonádě, k Lesnímu pramenu, k MHD. Stravování bylo na nejvyšší úrovni, i pro vegetariány a snad i vegany. Počasí, navíc jako bonus, bylo nádherné.

01.09.20 10:08:44Alena Byly jsme nadšené, jak s ubytování, stravování, léčebných procedur a také krásného okolí Mariánských Lázní. Pro mě to byl jeden z nejkrásnějších lázeňských pobytů.

01.09.20 10:03:40Ludmila Dobrý den, byli jsme s manželem velmi spokojeni se vším.

26.08.20 12:06:28Josef Bomba pobyt. Super jídlo, luxusní ubytování, kvalitní procedury a k tomu hotelový bazén + 4 druhy saun... Po slevě na státní poukaz dovolená snů za pár kaček :)

25.08.20 13:49:24Andrea*Sofie*Patricie Hotel na vysoké úrovni nejen svým designem, vybavením, balneocentrem, výtečnou stravou, ale i vstřícným a milým personálem.Doporučuji i pro pobyt s dětmi, pro které je v Mariánkách neskutečného množství vyžití. Naše očekávání byla vysoká, ale realita je předčila. Ani dětem se domů nechtělo :-)

25.08.20 10:23:13Dagmar Dobrý den, veškeré služby byly v pořádku, byly jsme velmi spokojené s pobytem, Hned bychom ho zopakovaly, kdyby to bylo možné.

25.08.20 10:18:46Otto Naprostá spokojenost, vše na vynikající úrovni. Hezký den.

20.08.20 11:50:41Martina, Milan Pobyt byl skvělý. Se vším jsme byli maximálně spokojeny, vše čisté, personál velmi vstřícný, krásný bazén. Můžeme jen vřele doporučit.

17.08.20 15:06:26Pavla … pobyt byl naprosto skvělý!

12.08.20 12:50:13Jiřina a Josef Na pobyt jsme využili státní poukaz trošku s obavou, zda tak nebudou nějakým způsobem omezeny nebo ošizeny služby. S potěšením jsme zjistili, že všechno bylo úplně perfektní - od ubytování, vynikajícího stravování až po kvalitní léčebné procedury. Denně jsme využili i volný vstup do hotelového bazénu. Moc děkujeme za krásnou dovolenou a můžeme vřele doporučit.

07.08.20 09:54:41Jan Chci Vám moc poděkovat. Vše bylo perfektní. Hotel byl výborný včetně stravování. Paní doktorka mi předepsala výborné procedury. Všichni byli velmi vstřícní. Krásný bazén i sauna. Po krásném okolí jsem nachodil spousty kilometrů. Měl jsem štěstí na bezva počasí. Opravdu to bylo úžasné a snad to někdy zopakuju.

20.01.20 08:47:25Jiří a Marie Praha Prožili jsme krásný pobyt, vše na vysoké úrovni. Ochotný a milý personál, výborná strava. Užili jsme si většinu procedur a pěkného bazénu. Pobyt můžeme d o p o r u č i t !!

15.01.20 13:29:03Veronika Mohu jen chválit a doporučit. Vše nové, luxusní ubytování i prostředí. Výtečná kuchyně, ochotný personál.

09.12.19 19:38:47Stanislava Všechno bylo perfektní a moc jsme si dovolenou užili. Nemáme naprosto nic co vytknout.

10.09.19 15:18:33Andrea a Sofie Byly jsme se vším maximálně spokojeny, hotel je opravdu luxusní, vše čisté, prostorný pokoj, jídlo i procedury na vysoké úrovni.

15.08.19 18:32:52Vladimír a Jana Krásný a prostorný pokoj, velmi kvalitní a chutné stravování, špičkové balneocentrum včetně bazénu. Ochotný a milý personál všude, kam přijdete. Maximální spokojenost, 100% pobyt zopakujeme.

20.05.19 19:19:17Jitka Dobrý den, s pobytem v hotelu Nabokov jsme byli velmi spokojeni, jak s ubytováním tak s ostatními službami. Personál v jídelně byl ochotný a všude bylo čisto. Procedury byly příjemné a také personál, který procedury prováděl byl velmi příjemný a ochotný. Byl to příjemně prožitý týden.

13.05.19 13:49:17Jana Pobyt předčil očekávání. Vše naprosto perfektní, určitě zopakujeme.

16.04.19 13:24:08Petr Jedním slovem SUPER. Krásné luxusní pokoje, výborná strava, procedury a wellness centrum s bazénem a saunou na 1*. Pobyt můžeme vřele doporučit.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat