Lázně, lázeňské pobyty a dárkové poukazy do lázní.
Centrum lázeňských pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Teplice nad Bečvou

Teplice nad Bečvou


 • FastestSolution_4b0830ffb5ec8.jpg
 • FastestSolution_4b083110e8b40.jpg
 • FastestSolution_4b08316aac26c.jpg
Teplice nad Bečvou jsou nově lázně POUZE PRO NEKUŘÁKY.

V současnosti představují lázně Teplice nad Bečvou v České republice svým personálem i přístrojovým vybavením špičkové zařízení, které se specializuje na moderní rehabilitaci klientů s počínajícími srdečně-cévními potížemi s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod a klientů po kardiochirurgických a invazivních výkonech.
Díky velmi kvalitním a rozmanitým procedurám a modernímu přístupu k rehabilitaci slaví lázně s výsledky léčby velké úspěchy.
Velmi oblíbené jsou i wellness a relaxační pobyty včetně pobytu Léčba arktickým mrazem (polárium).
Nástupní dny na pobyt jsou možné denně mimo soboty.
Pobyt s domácími mazlíčky není možný.

Poplatek z pobytu (dříve lázeňská taxa) je pro rok 2020 stanoven na 20,-Kč/osoba/noc a je vybírán v recepci hotelu při příjezdu.

Akční pobyty a cenově zvýhodněné termíny v lázních naleznete na:

http://www.clp.cz/lazne/!!!-akce-a-slevy-!!!/41

Důležité informace a změny v provozu lázní Teplice nad Bečvou pro období znovuotevření areálu pro klienty.
Oprávněný vstup osob do lázní je kontrolován a monitorován. Při vstupu do budov vyhrazenými vstupy je všem příchozím měřena teplota pomocí termokamer či bezdotykovým teploměrem. V případě, že naměřená hodnota bude vyšší než 37,5°C a nebo osoba s oprávněným vstupem jeví příznaky infekčního onemocnění, vyčká tato osoba příchodu zdravotnického personálu lázní (sestra příjmu či lékař), který provede odborné posouzení zdravotního stavu v prostoru k tomuto účelu vyhrazeném v příslušném lázeňském domě. Pokud následně lékař shledá, že zdravotní stav klienta není k lázeňskému pobytu způsobilý, nebude klient na pobyt přijat a bude mu nabídnuto posunutí termínu pobytu bez uplatnění storno podmínek. Zrušení celého pobytu a vrácení zaplacené částky není v tomto případě možné.
V areálu lázní jsou rozmístěny další termokamery pro průběžné monitorování tělesné teploty všech osob pohybujících se v areálu, tzn. i klientů během pobytu v lázních. Zaměstnanec nebo klient, vykazující známky horečky, je kontaktován zdravotnickým personálem a je vyzván k bezplatné lékařské prohlídce za účelem vyloučení infekčního onemocnění. Odmítnutí tohoto vyšetření je důvodem k okamžitému ukončení pobytu bez náhrady za nevyčerpané služby.
VELMI DŮLEŽITÉ: areál lázní je nyní přísně nekuřácký, proto z důvodu ochrany zdraví klientů i zaměstnanců lázní, nebude na pobyt přijat žádný kuřák, který se během pobytu v lázních, a to ani v bezprostředním okolí areálu lázní nezdrží kouření. V celém areálu jsou zrušeny kuřácké koutky a zakázáno je i kouření v bezprostředním okolí lázní. V případě zjištění porušení zákazu kouření je toto důvodem k předčasnému ukončení pobytu bez náhrady za nevyčerpané služby.
Ubytovaní klienti jsou povinni při pohybu po celém areálu lázní vyjma konzumace stravy a nápojů nosit přes ústa a nos roušku a na pobyt přijet vybaveni dostatečným množstvím těchto ochranných prostředků (kontrola při příjezdu na recepci - jeden kus jednorázové nebo látkové roušky na každý den pobytu). POZOR používání roušek bude v lázních Teplice nad Bečvou povinné až do konce roku 2020.
V celém areálu lázní jsou rozmístěny zásobníky s desinfekčními gely a vyvěšeny písemné a grafické návody speciálních hygienických postupů, které jsou klienti a zaměstnanci povinni dodržovat. Nedodržování je pokládáno za porušení léčebného režimu a je důvodem k okamžitému ukončení pobytu bez náhrady za nevyčerpané služby. Ve všech prostorách lázní probíhá každý den následně po pravidelném úklidu plošná desinfekce povrchů a podlah dle platných desinfekčních řádů.
Všem ubytovaným klientům je v lázních zajištěna nepřetržitá zdravotnická péče na Lázeňském domě Bečva. Zde funguje stálá služba sester a lázeňský lékař (tel. linka č. 9). Klient – samoplátce může využít také tuto zdravotní péči podle pokynů recepce Lázeňského domu Moravan, avšak za úhradu dle aktuálního platného ceníku dostupného na webových stránkách či ve složce dokumentů na každém hotelovém pokoji. Výjimkou úhrady za vyšetření je pouze podezření na infekční onemocnění. V tomto případě klient vyšetření lékařem nehradí. V případě zhoršení zdravotního stavu a jakéhokoliv projevu infekčního onemocnění mají klienti povinnost okamžitě kontaktovat lázeňský zdravotnický personál (jakéhokoliv službu konajícího lékaře, sestry, případně recepci). Nedodržení této povinnosti je pokládáno za porušení léčebného režimu a je důvodem k okamžitému ukončení pobytu bez náhrady za nevyčerpané služby.

Teplice nad Bečvou Vám nabízí následující hotely

Hotel Moravan 4*, Teplice nad Bečvou

Lázeňský pobyt - Hotel Moravan 4*, Teplice nad Bečvou

Lázeňský hotel Hotel Moravan 4*, Teplice nad Bečvou Vám nabízí: Komfortně vybavené lázeňské sanatorium Moravan se tyčí nad údolím řeky Bečvy a nachází se v klidné části lázní, obklopeno zelení. Po rozsáhlé rekonstrukci nabízí LS Moravan svým klientům komplexní služby související s kardiorehabilitací a zároveň služby pro relaxaci...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu
Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Bezplatná infolinka 722 71 48 48

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 16:00 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat