Centrum lázeňských pobytů

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: /
Check-in / Check-out: / hod
Vybavení pokoje:
Internet hotel/pokoj: /
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací:
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: /
Lázeňský poplatek v ceně:
Hotelový bazén:
Termíny:
Sezóna
Mimosezóní
Zimní
Výhodný termín

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

30.07.19 10:11:13Kateřina Dobrý večer, naše maminka přijela absolutně nadšená a spokojená. Služby, ubytování i strava vynikající. Moc děkujeme.

26.11.18 22:12:03Vladimír Skvělé ubytování, stravování výborné a dostatečné. Koupele výborné, wellness úžasné. Masáž trošku odflaknuta. Místní kavárna zavírá místo ve 22.00 už ve 20.30. to jsou asi dvě věci ke zlepšení. Jinak velká spokojenost.

13.03.17 19:34:54Monika Lázeňská péče byla výborná, ubytování skvělé a stravování chutné a pestré.

27.06.16 09:56:46Marie Nemohu nic vytknout, v LD Moravan jsme byli spokojeni, personál byl příjemný, stravování výborné, klidné prostředí k procházkám.

09.09.15 15:25:46Jaroslava Hotel Moravan je příjemný hotel v krásném prostředí, s nesmírně ochotnými, milými a vstřícnými zaměstnanci. Nemohu nic vytknout čistotě, poskytovaným léčebným procedurám, jídlu atd. Právě proto, že jsem v květnu letošního roku v Moravanu byla a byla jsem velmi spokojena, rozhodla jsem se do Moravanu jet opětovně. Po příchodu do pokojíčku jsem měla jediný pocit. Jedu pryč, to přece nemůže jak Moravan tak Spa myslet vážně. Pak jsem si vzpomněla na svůj pobyt v hotelu Libuše v Karlově Studánce a řekla jsem si, že to budu muset přežít abych nebyla posuzována jako notorický stěžovatel. Vnuk, který mne doprovázel se mne ptal, jestli mi chyběli peníze, že jsem měla říct, že by mi přidal. Když jsem mu vysvětlila, že jsem platila za standardní poukaz, že nejde o slevu, tak mne přemlouval ať jedu domů. Neposlechla jsem. Chci říci, že "pokojíček" byl zřejmě značným nákladem vybudován z půdního prostoru (toho, kdo to vymyslel pro čtyřhvězdičkový hotel, bych tam nechala bydlet a chtěla bych po něm investici zpět). Pokud jste tento zázrak neviděl budu se snažit popsat. Když odpočítám šikmé stěny, je zde prostor o 2m2 .To by ještě šlo. I když mám 174 cm, mohla jsem se narovnat. Chyba architekta a následně zhotovitele je v tom, že uprostřed toho mini prostoru je betonový sloup. Je situován cca 30 cm od postele. Takže když jsem v noci vstala a chtěla jít na WC, do toho sloupu jsem se uhodila. Jediná židle, která v pokojíčku byla se nedala od televize přetáhnout ke stolku, kde se dal zapnout internet, protože vadil sloup a já vzhledem ke svému věku nejsem taková sokolka, že bych židli mohla přetahovat tak, že bych tuto přenesla nad postelí. Pod okýnečkem (nikoliv pod oknem) je plechová římsa a k ránu, když se spustil déšť jsem myslela, že jede sbíječka. O koupelně se nechci vyjadřovat. Byla samozřejmě čistá, vybavena ručníky atd. Z této sprchy po vytáhnutí se z mimořádně úzkého prostoru bez možnosti nějakého mádla na uchycení, jsem musela seskočit (nikoliv sejít), schod je enormně vysoký a určitě neodpovídá ČSN. Jistě se nedivíte, že jsem ráno vyhledala vedoucí a řekla jí, že pokud nedostanu jiný pokoj tak odjíždím. Musím říci, že mi bylo okamžitě vyhověno a dostala jsem normální pokoj jako ostatní ubytovaní. PAK JIŽ BYLO VŠECHNO JEN NEJ A NEJ. Následně jsem se od ostatních hostů dověděla, že tento pokoj také odmítli.

08.04.15 15:36:55Alena Dobrý den, v LD Moravan jsme byli již po čtvrté. Vždy jsme byli velice spokojeni s ubytováním, stravováním i procedurami. Veškerý personál je milý a vstřícný. Určitě se tam i nadále budeme vracet.

08.04.15 15:19:24Pavel V lázeňském sanatoriu jsem byl třikrát a byl jsem velmi spokojen jak z jídlem tak lázeňskou péči. Pokud by se známkovalo tak dávám 1. Vřele doporučuji.

10.12.14 09:59:09Karla Dobrý den s lázeňským pobytem jsme byli velice spokojeni. Ubytování a procedury super, snídaně byly podávány formou "švédského" stolu, takže si každý mohl vybrat podle vlastní chuti.

29.07.14 21:18:32Jan Dobrý den, všechno bylo v naprostém pořádku, od milého personálu přes pěkný pokoj a výborné jídlo až po lázeňský program, při kterém si mamka skvěle odpočinula.

03.02.13 22:58:13ivana Vřele doporučuji tento hotel! Ubytování bez chyby, jídlo výborné, služby perfektní. Příjemný personál a recepce. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Již se těším na další, tj. 3 návštěvu tohoto hotelu.

31.10.12 11:04:05Dana Dobrý den, v lázních jsme si to s manželem pochvalovali. Vše bylo v pořádku, od ubytování, přes stravování, přístup personálu až po procedury. Moc se nám tam líbilo, takže jedem za měsíc znovu.

17.10.12 15:33:28Jaromír Zdravím, k pobytu v Teplicích nad Bečvou….velice spokojen se vším, jídlo bezvadný, ubytování také. K daným procedurám jsem dokupoval pouze bazén a welnes.

12.10.12 11:45:33Vlasta a Jitka Byly jsme v Moravanu už po druhé a měly jsme pocit, že na všech službách není co zlepšovat. Byly jsme překvapeny, že to ještě jde. Naše pokoje byly renovovány velmi vkusně, strava výtečná, ochota zaměstnanců bez jakéhokoliv stínu.Velmi rády se příští rok zase vrátíme.

12.05.12 07:53:44Marie Jedličková Navštívila jsem Moravan vloni a letos jedu znovu. Jsem velmi spokojená jak se službami personálu tak i s ubytováním.

10.02.12 20:02:42Marie Dobrý den, všechno bylo v lázních v pořádku - co se týká procedur a stravování, ale vzhledem velké zimě venku, se to odrazilo na teple v jídelně a na pokojích, jinak výborné.

07.10.11 09:13:27DANA Děkuji za pohodový a odpočinkový pobyt pro ženy ve Vašem hotelu začátkem měsíce září .Všechno bylo skvělé - ubytování, jídlo , služby personál i počasí.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat