Lázně, lázeňské pobyty a dárkové poukazy do lázní.
Centrum lázeňských pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Termální lázně V. Losiny

Termální lázně V. Losiny


 • clp_574ffaa75d57f.jpg
 • FastestSolution_4aff50100458a.jpg
 • FastestSolution_4aff5024e6e83.jpg
Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejznámější a nejstarší moravské lázně s dlouholetou tradicí a jsou známy především díky jedinečným termálním sirným pramenům (teplota 36,8 stupňů), které blahodárně působí na pohybový aparát a nervovou soustavu.
Lázně Velké Losiny jsou zasazeny do krásného lázeňského lesoparku se vzrostlými stoletými stromy, který je každým rokem na jaře ozdobou celého okolí. Spojují v sobě to nejlepší, co nabízí velká lázeňská města, s klidným prostředím uprostřed přírody. V létě se můžete přijet vykoupat v jedinečném největším venkovním termálním koupališti v Česku!
Termální lázně Velké Losiny se nachází v centru lázeňského městečka Velké Losiny, v podhůří Jeseníků.
Ubytování nabzí komplex čtyř lázeňských domů, celková kapacita lázní je 200 lůžek.
Nově otevřený lázeňský hotel Eliška **** nabízí ubytování kategorie superior, veškeré služby pod jednou střechou.
Depandance Gazárka*** (vyhrazena pro pacienty ZP) s docházkou na stravování a procedury cca. 200m do Elišky****.
Lázeňská léčba: termální sirné prameny, léčba nemocí pohybového a dýchacího ústrojí a nemoci neurologické, prvotřídní lázeňská péče, vysoce kvalifikovaný zdravotnický personál.
Kompletní balneoprovoz na evropské úrovni s vnitřním termálním bazénem, 8 multifunkčních van s denní kapacitou 200 lidí, místnosti na masáže, zábaly, elektroterapii, tělocvična, zázemí pro zdravotní personál a lékaře.
Gastronomie: 2 moderní restaurace pro lázeňské hosty s možností diet, kavárna s letní terasou.
Parkování v areálu lázní ZDARMA.
Všichni klienti mají denně od 16:30 - 20:30 hod volný vstup do vnitřního termálního bazénu v hotelu Eliška (platí i pro klienty ubytované v depandancích).


V Lázních Velké Losiny byl 05.08. 2015 zahájen provoz unikátního termálního parku s celoročním provozem o rozloze 6 472 m2. Šest bazénů naplněných léčivou termální vodou nabízí návštěvníkům nejen příjemnou relaxaci, ale i úlevu unaveným svalům, kloubům či nemocné kůži. Velikostí a zaměřením je možné losinský projekt srovnávat s proslulými rakouskými Laa an der Thaya čí Gmünd.
Tři venkovní i tři vnitřní bazény jsou stejně jako dětské brouzdaliště naplněny výhradně vodou z termálního minerálního pramene Žerotín. Je prokázáno, že termální sirná voda z Velkých Losin má léčebné účinky na pohybový aparát a na nemoci kůže, jako jsou například různé ekzémy či dokonce lupénka. Největší efekt na zdraví pak má jeden bazén, v němž není minerální voda nijak chemicky upravována a v němž se doporučuje maximálně třicetiminutový pobyt. Celková plocha zastavěného areálu je 2 576 m2, velikost vodních ploch pak 1 495 m2. Ve vnitřní části návštěvníci najdou tři bazény (jeden s průplavem ven), dětské brouzdaliště, tobogán a whirlpool.
Venku budou další tři bazény a druhý tobogán. Bazény se liší teplotami a zaměřením na klidové a aktivní. Areál disponuje několika saunami, prostorem pro poskytování masáží, zázemím pro rodiče s dětmi, restaurací, rychlým letním občerstvením a pěti denními apartmány. Maximální kapacita Termálního parku by měla být 1 000 až 1 300 lidí v jednom okamžiku.
Sirná termální voda ve Velkých Losinách patří mezi nejkvalitnější v České republice a přispívá k relaxaci, uvolnění a při plavání i k posilování svalstva, zvyšuje ohebnost kloubů, odstraňuje křeče ve svalech a upravuje termoregulaci. Účinek podporuje i teplota vody okolo 36°C.

Akční pobyty a cenově zvýhodněné termíny v lázních naleznete na:
http://www.clp.cz/lazne/!!!-akce-a-slevy-!!!/41

Termální lázně V. Losiny Vám nabízí následující hotely

LH Eliška 4*, Termální lázně Velké Losiny (obsazeny do 28.11.2021)

Lázeňský pobyt - LH Eliška 4*, Termální lázně Velké Losiny (obsazeny do 28.11.2021)

Lázeňský hotel LH Eliška 4*, Termální lázně Velké Losiny (obsazeny do 28.11.2021) Vám nabízí: Nově zrekonstruovaný hotel Eliška nabízí komplexní služby pod jednou střechou a vysoký standard ubytování ve 46 elegantních a vším komfortem vybavených pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitem, wifi nebo LAN internetovým připojením, minibarem,...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu

Wellness hotel Diana 3*, Velké Losiny (státní poukaz NE)

Lázeňský pobyt - Wellness hotel Diana 3*, Velké Losiny (státní poukaz NE)

Lázeňský hotel Wellness hotel Diana 3*, Velké Losiny (státní poukaz NE) Vám nabízí: Wellness hotel Diana je moderní hotelový komplex s nabídkou kompletních služeb pod jednou střechou, jehož celková kapacita je 135 lůžek včetně 14 rodinných apartmánů, premierského a prezidentského apartmá. Hotel nabízí jedinečný výhled na hřebeny hrubého Jeseníků a ...

Nabídka lázeňských pobytů tohoto hotelu
Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat