Centrum lázeňských pobytů

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: /
Check-in / Check-out: / hod
Vybavení pokoje:
Internet hotel/pokoj: /
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací:
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: /
Lázeňský poplatek v ceně:
Hotelový bazén:
Termíny:
Sezóna
Mimosezóní
Zimní
Výhodný termín

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

05.02.20 13:00:37Věra Vánočně-silvestrovský pobyt v Jáchymově byl velkým zklamáním.

27.03.18 09:26:31Lubomíra Dobrý den, rodiče byli nadšení a určitě k vám znovu přijedou. Moc jim chutnalo i jídlo a líbily se jim všechny procedury. Do lázní jezdí pravidelně, ale tohle byl jejich nejlepší pobyt.

13.03.17 16:00:31Zbyněk 3 Dobrý den, musím se omluvit za moji připomínku, k cenovým rozdílům, které jsem uváděl pod jménem Zbyněk 2. Moje připomínka nebyla oprávněná. Při své cenové úvaze jsem mylně vycházel z toho, že vypočtená cena na těchto stránkách odpovídá 14 dnům pobytu (Radonová kúra (14 dní/13 nocí)) , ve skutečnosti je kalkulována za 13 nocí. Protože na stránce lazne Jachymov je stanovena cena také za noc, je vše v naprostém souladu. Ještě jednou se moc za moji nepozornost a neoprávněnou připomínku omlouvám.

09.03.17 16:44:54Zbyněk 2 Dobrý den, při rozhodování a plánování letošního pobytu 2017 v Jáchymově jsem pro cenovou rozvahu vycházel z výše uvedených cen, konkrétně dle nabídky záložky "Radonová kúra (14 dní/13 nocí), od 21 216,-Kč (pojištěnci OZP, VZP, MVČR, VOZP a ZPŠ) pro Hotel Radium Palace. Protože při potvrzení již konkrétní reservace cenová kalkulace neodpovídala výše uvedeným cenám, zjistil jsem, že zde uvedené cenové kalkulace a nabídky se liší (jsou nižší) oproti cenám uvedeným v ceníku na webové stránce lázně Jáchymov. Protože obdobné cenové rozdíly jsem zjistil u všech dalších lázeňských domů, jsem přesvědčen, že nejde o náhodnou chybu, ale o cíleně klamavou reklamu, což nepovažuji za fér. Chci proto toto cestou upozornit ostatní zájemce o pobyt v Jáchymově na tyto velice nepříjemná překvapení, kterých se mohou dočkat, stejně jako se to stalo mě. Protože nejsme na lázeňské léčbě v Jáchymově prvně a vždy jsme byli spokojení, chci požádat vedení lázní v Jáchymově i toho, kdo takovéto špatné informace zveřejňuje, aby byla provedena náprava. Takovéto nekorektní reklamy nejsou přínosem ani pro vedení lázní ani pro zklamané návštěvníky.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Vážený pane Zbyňku 2, cena pobytů na stránkách je uvedena správně. Pokud do lázní jezdíte, tak byste měl vědět, že se cena pobytů liší v závislosti na termínu ve kterém pobyt čerpáte. Pokud byste jeli s manželkou do Jáchymova v období 02.01. - 14.04.2017 nebo 16.11. - 22.12.2017 na výše uvedenou Radonovou kúru, zaplatí každý z vás zmíněných a uvedených 21 216,-Kč. V hlavní sezóně je cena vyšší, ale to samozřejmě máte v ceníku uvedené. Proto je u názvu každého pobytu uvedeno "cena OD". V případě jakéhokoli dotazu jsem Vám samozřejmě plně k dispozici i na tel: 602 321 350. S pozdravem Roman Šebek.

02.03.17 14:37:39Zbyněk Je možno realizovat radonovou kůru na 21 dní ve dvou lůžkovém pokoji s manželkou, která bude mít komplexní léčbu. Jaká by byla cena za radonovou kůru v tomto případě na 21 dní. Děkuji za odpověď. - Lázně Jáchymov neprovádí žádné předběžné rezervace pobytů, dokud není schválený návrh fyzicky doručený v lázních. Pobyt s manželkou jako samoplátce samozřejmě absolvovat můžete. Vyčkejte, až schválený návrh bude v lázních, poté bude Vaše manželka kontaktována a bude jí sděleno v jakém lázeňském domě a v jakém termínu je volno.

27.02.17 10:06:24Martin S pobytem jsem byl velice spokojený hlavně však s třinácti denní radonovou kúrou která mi velmi ulevila od bolesti zad způsobenou pracovním zatížením. Proto hodlám tento rok navštívit lázně ještě jednou. Jsem doma teprve týden a doporučil jsem pobyt ve vašich lázních už několika známým. Jedině co mne mrzí, že lázeňští hosté neprřzpůsobuji svůj šatník ke krásným prostorám vašich lázních ale to je celospolečenský jev!

26.01.17 13:30:28Jarmila To jak haní léčbu a pobyt v Radium Paláci je blbost. Do Jáchymova jezdím už 33 roků a z toho do Radium Paláce cca 15 let. Naposledy jsem zde byla v srpnu 2016. Naopak, nemohu si na lázeňské vůbec stěžovat, naopak. Tak ochotné pomoci vzláště těm co nemohou (myslím sebe), jsem už dlouho neviděla. Pokud se týká stravy, tak si také a manželem nemůžeme stěžovat. Naopak, manžel si chválí skutečně dobrou úpravu ryb a i ostatních jídel. Dotyčná má asi léčbu placenou pojišťovnou - já si ji platím a raději než k moři jedu do lázní Jáchymov.

25.07.16 10:31:06Jaroslava Dobrý večer, myslím, že strava byla lepší než loni, akorát pár dní před mým odjezdem přestali dělat předkrmy - zřejmě pro menší obsazenost:-). a byla i menší pestrost. Co se týče procedur - často nenabídnou pomoc, nezeptají se, když člověk leze z vany - hlavně Hydroxer!! To, že člověk není o berlích, neznamená, že se mu netočí hlava a že má sílu se dostat z vany sám!! Na masážích téměř - až na 1 vyjímku chyběly minutky - loni byly všude!! ILTV je kapitolou sama pro sebe. Pro mě je to bohužel asi to hlavní a ostatní pouze doplněk!! Někdo byl super, ale pak u jiné by asi bylo lepší si přiležet nebo jít na snídani. Snad horší, než kdybych tam šla:-(( Snažila jsem se upozornit svého lékaře, ale nebylo to přijato s pochopením!! (Nebude je přeci kontrolovat). Prý jsou všechny zkušené s 15 lety praxe - ale jak mi 1 sestra při koupeli řekla výstižně - "kopyto zůstane kopytem":-) až do penze!! Pro představu - ta 1 fyzioterapeutka stála nad mým lůžkem a kontrolovala, jestli ležím opravdu rovně, nikde neuhneuta. Ta další se válela pode mnou na koberci a já muisela stále otáčet hlavu (při své pravostranné skolióze od r. 1974:-)), předváděla nějaké cviky do Sokola.....Vůbec ne na posílení pánve, jak bylo psáno. Po té v sedě zase se k ní otáčet doprava:-((:-(( Pak mě rozbolela celá pravá část těla. Nebylo divu!! Když jsem chtěla něco na tu pánev, udělala mi naprosto bolestivou masáž na krční část s tím, že tu krční tam mám taky. A "bylo vymalováno"....Opravdu - kdybych to jako samoplátce vynechala, bylo by mi líp!!

05.01.16 10:47:01Vladimíra Dobrý den, byla jsem spokojena a vyplnila jsem dotazník. Vše bylo v pořádku, hotel byl krásně vyzdoben a velmi útulný, personál přívětivý a ochotný, strava chutná a kvalitní. Postrádala jsem u vánočního pobytu výzdobu na pokoji a větší pestrost rautové nabídky na Silvestra. Předpokládám, že můj pobyt v Radium Palace ráda v budoucnu zopakuji.

20.03.15 10:45:00Nikola Dobrý den, byla jsem naprosto spokojená, jak jsem již uvedla i do dotazníku :-) ubytování nádherné, stravování vynikající, procedury dle představ, personál na profesionální úrovni. Dávám palec nahoru ;-)

06.01.15 19:48:58Sylvie Byli jsme bez výhrad spokojeni. I na místě jsme vyjádřili spokojenost se službami nejen hotelu, hotelové restaurace, ale i balneoprovozu. Hotelový program pro hosty jak kulturní, tak zaměřený na region /doprava hotelovým mikrobusem/, byl nadstandartní a rádi jsme ho několikrát za náš pobyt využili. Nemáme žádné výhrady.

06.01.15 19:35:05Jitka Dobrý den, vše bylo v pořádku, celkově jsme byli spokojeni a uvažujeme dle nabídky jaká bude o dalším pobytu v podobném období přes Silvestra 2015.

14.11.14 23:33:08Ludmila Zdravím,pobyt byl vynkající, jak obsluha , tak strava a chování všeho personálu. Pokoje čisťounké prostředí nádherné . Určitě se vrátíme.

06.01.14 19:42:17Lenka Lázně Jáchymov a hotel Radium Palace byla výborná volba. Náš superior pokoj byl velice příjemný, prostorný s velkou koupelnou, stravování v Modrém salonku bylo nejen prostředím, ale i stolováním a servisem, na úrovni luxusní restaurace. Personál hotelu, od recepce přes restauraci a kavárnu, včetně naší pokojské, velice milý a vstřícný. Stejně tak zaměstnanci při lázeňských procedurách a ve wellness byli velice ochotní a příjemní. V rámci vánočních dnů probíhaly i koncerty přímo v hotelu a náš pobyt jsme si vážně moc užili. Svoji spokojenost jsme i před odjezdem vyjádřili v dotazníku, který nám předali na recepci hotelu. Pobyt v tomto hotelu mohu skutečně jen vřele doporučit.

06.01.14 19:38:54Aleš Dobrý den, s ubytováním, stravováním i procedurami jsme byli spokojeni. Dotazník spokojenosti jsme vyplňovali pří odjezdu z hotelu.

06.01.14 19:28:54Jaromír Dobrý den, s pobytem jsme byli velmi spokojeni, rovněž procedury i stravování byly v pořádku. Služby vynikající.

04.01.14 01:23:51Lenka Lázně Jáchymov a hotel Radium Palace byla výborná volba. Náš superior pokoj byl velice příjemný, prostorný s velkou koupelnou, stravování v Modrém salonku bylo nejen prostředím, ale i stolováním a servisem, na úrovni luxusní restaurace. Personál hotelu, od recepce přes restauraci a kavárnu, včetně naší pokojské, velice milý a vstřícný. Stejně tak zaměstnanci při lázeňských procedurách a ve wellness byli velice ochotní a příjemní. V rámci vánočních dnů probíhaly i koncerty přímo v hotelu a náš pobyt jsme si vážně moc užili. Svoji spokojenost jsme i před odjezdem vyjádřili v dotazníku, který nám předali na recepci hotelu. Pobyt v tomto hotelu mohu skutečně jen vřele doporučit.

11.03.13 22:32:35Václav Dobrý den, prihlaseni na recepci v hotelu s poukazem k pobytu probehlo bez problemu. S ubytovanim a procedurami jsme byli naprosto spokojeni. Veskery personal na recepci, lekar, zdravotni sestry, sestry u terapii se snazili vzdy ochotne a mile nam vyjit vstrict. Vyjimkou byl ale personal v jidelne! Neochotni, bez zajmu o hosty, a prez nekolikere upozorneni servirovali hlavni jidla naprosto studena. Ctvrty den pobytu byli nemecky mluvici hoste privitani vedenim hotelu a dotazani jak jsou spokojeni s pobytem. Po stiznostich na obsluhujici personal v jidelne doslo k pozitivni zmene jak v obsluze hostu, tak i kvalite servirovanych jidel. Druhy tyden pobytu probehl k nasi naproste spokojenosti.

28.12.12 16:27:55Karel Přeji dobrý den, ubytování, strava, procedury i personál - jen samá chvála. S vánočním pobytem jsme byli spokojeni. Jediné co to kazilo bylo počasí. Děkujeme, rádi se vrátíme.

07.05.12 19:26:26Ludmila Jáchymov je nejlepšíííííííííííííííííííí

25.04.12 13:49:56Alena Vše bylo perfektní. Nemáme připomínek. Strava luxusní, služby a ochota personálu na jedničku.

30.01.12 10:39:33Manželé Markovi Lázeňský pobyt v Jáchymově předčil naše veškeré představy o dovolené a odpočinku. Tento pobyt nám ukázal nový směr odpočinku. Velmi děkujeme celému kolektivu!

02.11.11 16:36:30Simona a Josef V Jáchymově to bylo OK - ubytování, stravování, procedury, prostě vše...

26.05.11 10:39:46Jiřina Holásková Nádherný pobyt a služby na vysoké úrovni. Byla jsem velmi spokojená.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat