Centrum lázeňských pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Lázně Jáchymov > Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov

Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov

Lázeňský komplex CURIE-PRAHA-ELEKTRA je tvořen lázeňskými hotely Curie a Praha a lázeňským domem Elektra. Tyto tři budovy jsou propojeny krytými průchody, čímž tedy zajišťují možnost komplexního léčení pro všechny klienty.
Lázeňský hotel Curie*** byl otevřen v roce 1992. Po rekonstrukci ubytovací části v roce 2004 se výrazně zvýšila kvalita ubytování včetně dalších služeb hotelového provozu.
Ubytování: 134 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích v kategorii I.A. Jsou vybaveny koupelnami se sprchou, WC, TV se satelitními programy, rádiem, ledničkou, telefonem a trezorem k uložení cenností, WiFi.
Stravování: ve dvou jídelnách dle typu stravy standardní a výběrové.
Léčení: veškeré zdravotnické služby určené pro standardní léčbu i léčbu těžce postižených pacientů se specializovanou rehabilitační léčbou pro hosty celého lázeňského komplexu Curie. Je zajištěna stálá lékařká služba.
Služby a kultura: recepce, směnárna, knihovna, internetový kiosek, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, kavárna, zimní zahrada s denním barem, příjemné posezení na terase s pěkným výhledem do okolí, hlídané parkoviště před budovou.
Zprostředkvané služby za úhradu: transfer klientů z domova přímo do lázeňského hotelu, od stanic veřejných dopravních prostředků dle objednávky klienta, taxi služba, kyvadlová doprava, praní a čištění prádla, objednávky květin, přímá tel. linka na pokoj.
Lázeňský hotel Praha*** byl původně postaven jako hotel Miracle v roce 1902. Hlavní budova je nyní propojena krytým průchodem s hotelem Curie, čímž splňuje kritéria komplexního léčebného zařízení. Ubytovací část byla v roce 2001 nákladně renovována a vybavena na komfortní úroveň.
Ubytovací kapacita: 76 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích.
Vybavení pokojů: koupelna se sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitními programy, lednička, telefon, WiFi
Léčení: v sanatoriu Curie je zajištěna nepřetržitá lékařská služba, komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury, z nichž některé jsou poskytovány i v objektu lázeňského domu Praha.
Stravování: snídaně, obědy a večeře se podávají ve třech stylových restauracích.
Služby: hlídané parkoviště, recepce s nepřetržitou službou, směnárna.
Pro volné chvíle jsou klientům k dispozici veškerá společenská zařízení hotelu Curie a široká nabídka kulturních pořadů a doplňkových služeb ostatních lázeňských zařízení.
Lázeňský dům Elektra*** je propojen zastřešeným koridorem s hotelem Praha*** a Curie***. Klidné ubytování v pohodlných pokojích s plným příslušenstvím (SWC, SAT-TV, rádio, lednička, telefon, WiFi).
Stravování a léčení je poskytováno v hotelech Praha a Curie. Služby recepce zajšt'uje hotel Curie.

Parkování je možné u hotelového komplexu za poplatek 80,-Kč/den.
Lázeňský poplatek 21,-Kč/osoba/noc je vybírán v recepci hotelu.

Případné storno rezervovaného pobytu:
do 30 dnů před nástupem - bez stornopoplatku
změna termínu čerpání pobytu - bez stornopoplatku
méně než 30 dnů před nástupem - ze zdravotních důvodů (doloženo lékařskou zprávou) - bez stornopoplatku

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: Ano / Ano
Check-in / Check-out: 14,00 / 11,00 hod
Vybavení pokoje: SWC, SAT-TV, rádio, lednička, telefon, sejf, WiFi, župan
Internet hotel/pokoj: Ano / Ne
Parkování u hotelu: 80 (Kč/den)
Více informací: +420 602 321 350
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: Ne / Ne
Lázeňský poplatek v ceně: Ne
Hotelový bazén: není
Termíny:
Sezóna 03.01. - 22.12.2020
Mimosezóní 03.01. - 22.12.2020
Zimní 03.01. - 22.12.2020
Výhodný termín
Lázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov
Lázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, JáchymovLázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, JáchymovLázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, JáchymovLázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, JáchymovLázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, JáchymovLázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, JáchymovLázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, JáchymovLázeňský pobyt - Komplex Curie-Praha-Elektra***, Jáchymov

Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace

Komentáře

Přidat nový komentář

28.01.19 12:53:47Květa Naprostá spokojenost se vším, zaměstnanci ochotní, přívětiví. Léčebné procedury probíhaly k plné spokojenosti. Ubytování perfektní, strava luxusní. Děkuji za vše.

03.01.18 14:20:07Hana Dobrý den, musíme velmi kladně hodnotit náš pobyt v hotelu Curie. Ubytování v pořádku, stravování bylo formou bufetu - výběr byl dostačující a strava výborná. Bylo vybrané menu jak na Štědrý den, tak na Silvestra. Procedury byly vybrány dle stávajícího zdravotního stavu. Já tam jela s bolestmi zad (11 dní před odjezdem jsem dostávala i infuze) a po týdnu se můj stav velmi zlepšil. Personál byl všude velmi příjemný a vstřícný. Ohledně nabídky pro využití volného času - dle programů všech hotelů lázní, lze vybrat si podle svého zájmu čeho se zúčastní. Náš celkový dojem celého pobytu byl velmi dobrý.

02.01.18 12:31:27Miroslava V lázeňském komplexu Curie Jáchymov jsem byla po všech stránkách maximálně spokojená, nemám ani v nejmenším co připomínkovat. Navíc jsem mohla využít jakýsi bonus - jako každoročně slyšet Rybovu mši vánoční a to i s dopravou do katolického kostela, ve kterém jsem nikdy nebyla a který je nádherný. Jsem ráda, že jsem se jednou rozhodla trávit Vánoční svátky tímto způsobem.

11.12.17 14:09:15Marie Celkově jsem byla s pobytem v lázních Jáchymov velmi spokojena a ráda se tam zase vrátím, pokud mi to zdravotní stav dovolí.

31.12.16 10:29:26Vladimíra V Curie jsme byli maximálně spokojeni se vším. Procedury se nám osvědčily, třebaže jsme jich měli jen 9. Pěkné ubytování, všude čisto, vlídný personál, zajištěný kulturní program. Zvláštní ohodnocení zasluhuje stravování: vynikající. Můžeme doporučit všem.

20.04.16 10:17:37Jiřina Dobrý den, byla jsem ubytována v láz. komplexu Curie. Cítila jsem se zde velmi příjemně, hotel byl velmi útulný, elegantní a čistý. Také procedury, které jsem absolvovala byly pro mě velmi účinné a příjemné, rovněž tak personál, který zde pracoval.Trošku bych měla výhrady /a nejen já/ ke stravování. Toto jsem však řešila přímo na místě s primářkou paní Valšíčkovou, která si dělala poznámky a slíbila prošetření. Jinak můj celkový dojem na tento pobyt je velmi příznivý a ráda bych si jej za půl roku zopakovala, hlavně ze zdravotních důvodů.

06.01.15 19:36:03Jan Dobrý den, s radostí Vám oznamuji, že jsme byli v Jáchymově (tak jako pokaždé) velmi spokojeni. Ubytování perfektní, jídlo vynikající.

02.09.13 14:03:19Antonín Dobry den, s pobytem v laznich jsme byli velmi spokojeni. Ubytovani, stravovani i lecebne procedury - vse bylo v naprostem poradku a proto vse hodnotime tou nejlepsi znamkou.Pokud se nic nezmeni, budeme radi hotel Curie i v pristich letech navstevovat.

21.10.12 21:34:11Pavel a Jiřina Dovolujeme si Vám poděkovat za vyřízení našeho přání být v lázeňském komplexu Curie.Byli jsme velmi spokojeni a nemáme k vlastnímu pobytu žádné výhrady. Prostě řečeno, bylo nám příjemně a vše proběhlo dle našich představ. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další možné pobyty .

19.11.11 14:35:09Alena - příspěvkový lázeňský pobyt Maminka byla velmi spokojena s ubytováním, měla pokoj v druhém patře s pěkným výhledem na centrum a přírodu. Rovněž byla spokojena s kvalitou a množstvím nabízeného jídla. Doporučené procedury jí vyhovovaly a personál byl vždy příjemný a ochotný. Maminka lázně v Jáchymově absolvovala poprvé a prožila tam velmi příjemné tři týdny.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Bezplatná infolinka 722 71 48 48

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republikaPo - Čt 09:30 - 16:00 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat