Centrum lázeňských pobytů
Právě se nacházíte: Lázně .IN - Lázeňské pobyty > Pobyty v lázních > Lázně Bělohrad > Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně Bělohrad

Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně Bělohrad

V těsné blízkosti 130letých léčebných lázní v Lázních Bělohradě, uprostřed přírody, 90 minut jízdy od hlavního města Prahy, byl otevřen v srpnu 2009 originálně řešený luxusní lázeňský resort Tree of Life****S.
Ve Spa Resortu Tree of Life najdete luxusní hotel s exkluzivním lázeňským zázemím včetně balneoterapie, fyzioterapie, elektroterapie, slatinných procedur a bazénu. Hostům je k dispozici Organic & Garden Spa s finskou saunou, sanáriem, Kneippovým chodníkem, parní kabinou a venkovní vířivkou. Nově hotel poskytuje Fitness laboratoř s funkční, posilovací a kardiozónou s moderním technickým vybavením.
Hotel nabízí prostorné dvoulůžkové pokoje, elegantně zařízené a klimatizované. Pro nejnáročnější klientelu jsou připraveny apartmány o velikosti 90m2, které mají oddělenou obývací část, kuchyňský koutek a velkou koupelnu. Všechny pokoje mají slunečné balkony. Hotel má 2 restaurace, ve kterých se můžete těšit na široký výběr pokrmů. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů. Intimní restaurant Romantica Vám nabídne úžasnou kulisu k bohatému menu a originální vinotéku s velkým výběrem místních i světových vín. Hotel stojí na břehu malého jezera a poskytuje ideální výchozí bod pro vycházky, cyklistiku, minigolf a tenis. Není odtud daleko do ZOO ve Dvoře Králové a na výlety na hřebeny Krkonoš. Praha je vzdálena asi 90 minut cesty autem. Všichni klienti ubytovaní v Tree of Life mají v rámci pobytu volný vstup (pokud není uvedeno jinak) do hotelového bazénu a Organic Spa (Laconium, whirlpool, aroma a solná parní kabina).

UPOZORNĚNÍ:
do prostor Organic & Garden Spa mají přístup pouze osoby starší 10 let. Děti do 15 let věku mají vstup povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Toto omezení slouží k zajištění klidu pro relaxaci hostů. Pokud chcete tyto prostory využít privátně či s dětmi, využijte možnosti pronájmu celého Organic Spa. O čase, kdy je možné navštívit Organic Spa s dětmi, vás informuje recepce. Do whirlpoolu a bazénu musí mít malé děti koupací kalhotky do vody, které jsou k zakoupení na wellness recepci.
Pokud chcete tyto prostory využít privátně či s dětmi, cena za pronájem celého Organic Spa je 2 000,-Kč/1 hodina pro max. 12 osob.

Lázeňský poplatek pro rok 2021 je stanoven na 30,-Kč/osoba/noc a je vybírán v recepci hotelu.

Případné storno rezervovaného pobytu:

do 30 dnů před nástupem - bez stornopoplatku
změna termínu čerpání pobytu - bez stornopoplatku
méně než 30 dnů před nástupem - ze zdravotních důvodů (doloženo lékařskou zprávou) - bez stornopoplatku

Státní poukazy není možné akceptovat.

Počet hvězdiček:
Stravování / Balneocentrum v hotelu: Ano / Ano
Check-in / Check-out: 13,00 / 11,00 hod
Vybavení pokoje: SWC, SAT-TV, balkon, Wi-Fi, minibar, telefon, klimatizace, fén, župan, sejf
Internet hotel/pokoj: Ano / Ano
Parkování u hotelu: (Kč/den)
Více informací: +420 602 321 350
Email: clp@clp.cz
Župan / fén na pokoji: Ano / Ano
Lázeňský poplatek v ceně: Ne
Hotelový bazén: zdarma
Termíny:
Sezóna 01.04 - 30.09.
Mimosezóní 01.10. - 21.12.
Zimní 02.01. - 31.03.
Výhodný termín 21.12.2021 - 03.01.2022
Lázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně Bělohrad
Lázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně BělohradLázeňský pobyt - Spa Resort Tree of Life 4*S, Lázně Bělohrad

Tento lázeňský hotel Vám nabízí tyto lázeňské pobyty

Silvestrovský pobyt, 29.12.2021 - 02.01.2022, od 15 450,-Kč/osoba

Luxusní silvestrovský pobyt zahrnuje:
- 4× ubytování v luxusním pokoji
- 4× plná penze formou bohatého bufetu
Doprovodný program:
- 28.12.2021 taneční večer s živou hudbou
- 29.12.2021 silvestrovské promítání
- 30.12.2021 večerní koncert
- 31.12.2021 Slavnostní silvestrovský večer:
- bohatá silvestrovská večeře formou rautu, vč. nápojů (pivo, rozlévané víno, nealko) od 18 do 21 hod.
- hudba k tanci a poslechu, hraje skupina Ergo Retro music
- fotokoutek
- mobilní casino
- večerní raut od 23 hod.
- ohňostroj a půlnoční přípitek
Silvestrovský balíček procedur:
- 1× přísadová koupel
- 1× klasická masáž částečná
- 1× masáž na vodním lůžku hydro-jet
Balíček dále zahrnuje:
- parkování na hotelovém parkovišti
- k dispozici na pokoji župan, pantofle, ručníky a osušky
- volný vstup do saunového světa Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina)
- volný vstup do Fitness laboratory
- volný vstup do hotelového bazénu
Pobyt je možné čerpat i termínu 28.12.2021 - 01.01.2022

Popis pokojů

Standard
pokoj o rozloze 30 m2, balkon, WiFi, SWC, bidet, klimatizace, SAT-TV, trezor, minibar, župan, přezůvky

Superior
není v nabídce

Komfort
není v nabídce

Apartmá
není v nabídce

Nezávazná objednávka

  Pokoj Standard Pokoj Superior Pokoj Komfort Apartmá
Cena pobytu za 1. osobu 2. osoby 1. osobu 2. osoby 1. osobu 2. osoby 1. osobu 2. osoby
Sezóní
01.04 - 30.09.
--- --- --- --- --- --- --- ---
Mimosezóní
01.10. - 21.12.
--- --- --- --- --- --- --- ---
Zimní
02.01. - 31.03.
--- --- --- --- --- --- --- ---
Výhodný termín
21.12.2021 - 03.01.2022
17 650,- 30 900,- --- --- --- --- --- ---


Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

Výběr lázeňského pobytu.

Cena Vašeho lázeňského pobytu:Zvolte prosím typ, termín a pokoj.
Osobní informace













Komentáře

Přidat nový komentář









06.01.19 10:54:59Joana Dobrý den, k pobytu v Tree of Life mám prakticky velmi kladné hodnocení. Ze škály 5 bodů dáváme 4,9. Nejlépe hodnotíme prostředí hotelu, moderní pojetí stavby, vzdušné a světlé. Dále wellness, který je k dispozici celý den, bazén, saunový svět, fitko. Obecně byla gastronomie super, bohatý výběr hlavních jídel, příloh, vegetariánských jídel, ovoce, salátů, cukrařiny atd. Personál hotelu velmi příjemný. Jediným problémem byla štědrovečerní večeře, která byla pojata netradičně a kdy management stravování neodhadl mentalitu českých hostů a tradiční menu - řízek z kapra, vinná klobása a br. salát - bylo jen v bufetu jako doplněk. Vzhledem k tomu, že byl hotel plně obsazen a večeře byla servírována, byly velké pauzy mezi jednotlivými chody, i když obsluha dělala maximum. Ale na štědrý den není kam spěchat. Na druhý den bylo vše napraveno a tradice si mohl každý užít co chtěl. Během svátečních dnů byl připraven i společenský a kulturní program. Z našeho, velmi osobního hlediska, nám chyběl větší venkovní prostor. Kdo má rád klid, les, tak pro toho je Bělohrad je ideální.

04.01.19 12:05:32Rastislav Dobrý deň, so silvestrovským pobytom sme boli spokojní, najviac so stravovaním a ubytovaním. Izby a soc.zariadenie sú priestranné, dobre izolované od hluku s každodenným upratovaním. Celé zariadenie dýcha čistotou. Napriek tomu, že preferujeme menšie "prevádzky", či penziony, pobyt v Tree of Life splnil naše očakávania.

04.10.18 09:57:40František V Tree of Life bylo vše v naprostém pořádku. Byli jsme se vším spokojeni. Zařízení je krásné, snídaně i večeře byly bohaté, procedury nám vyhovovaly. Maximálně jsme si to užili. Pobyt určitě zopakujeme.

29.03.18 13:45:21Jarmila Dobrý den, můj 4 týdenní pobyt v těchto lázních neměl jedinou chybu. Ubytování, strava, i když ta má ve Slim programu nebyla samozřejmě tak bohatá, jako měli ostatní. Procedury, bazén a hlavně celý příjemný a vstřícný personál na všech postech vytvořil celkově jeden z nejlepších měsíců mého života. A že již něco pamatuji...Bylo velice milé, že zaregistrovali a přáním a dárkem zpříjemnili mé narozeniny v době mého pobytu...Přišla jsem o pár kg, a o 8 cm v pase. :-) Nemám co bych celému pobytu vytknula. Rada se tam vrátím.

06.06.17 10:13:14Jana Dobrý den, s pobytem v Lázních Bělohrad jsem byla maximálně spokojená. Prošla jsem procedurami, které jsem absolvovala poprvé a nadchly mě. Personál velmi vstřícný, empatický a příjemný. Pokud se týká jídla a ubytování, nemám absolutně žádnou připomínku. Každý si najde co mu chutná a služby /úklid apod./ je 100 %.

09.01.17 22:23:15Vladěna Dobrý den, s pobytem  jsme byli velmi spokojeni a určitě nějaký pobyt zopakujeme :).

18.05.16 22:10:49Barbora Opravdu si myslíte, že nejste úplně lázeňský typ? Máte strach, že lázeňský způsob života není nic pro vás? Máte dojem, že jste na to ještě mladí a dovolená nebude dost akční? Nebo snad naopak nevěříte, že těm vašim bolavým zádům stejně nic nepomůže nebo to, že v noci nespíte už je asi váš úděl  a nedá se s tím nic dělat? Na tyto a ještě mnoho dalších  otázek je odpověď jediná - jeďte do lázní Bělohrad. Nikdy jsem si nemyslela, že po absolvování jediného týdnu v péči "profesionálních léčitelů" v osobách všech zaměstnanců hotelu, se budu cítit tak odpočinutá a spokojená. Ve dne mám chuť dělat cokoli a v noci klidně spím - nádhera. Domů jsem se těšila jen na suchý chleba. Tolika dobrotám se jen těžko odolá. Vy budete mít třeba pevnější vůli, Určitě to zkuste. 

05.01.16 23:27:17Arnošt Hodnocení hotelu: luxus. Stravování: vynikající - velký výběr, velice chutná jídla. Lázeňské procedury: dostačující - možnost dokoupení dalších procedur z veliké nabídky. Personál: nejlepší článek celého hotelu, velice ochotní a milý lidé, prostě super!!! Pobyt v tomto zařízení doporučuji každému.

05.01.16 10:42:54Stanislav Dobrý den. Hodnocení bude opravdu krátké, ale výstižné. Nemělo to chybu ,ať už se jedná o ochotu personálu v ubytovací části, nebo v balneoprovozu. Snad jenom pro ty, kteří by chtěli pobyt využít jako váhově redukční, upozorňuji, že to nejde. Vůli odolat množství lahůdek všeho druhu v sobě nikdo nenajde!

08.04.14 10:37:59Jana Pobyt v Tree of Life se nám moc líbil a všechno bylo OK. Děkujeme za hezký pobyt!

24.05.13 09:42:03Kristýna Dobrý den, ubytováni se nám velmi líbilo, personál byl milý a vstřícný. I okolí hotelu je moc pěkné na různé výlety na kole. 2 týden na redukční pobyt je málo, ale díky konzultacím s nutriční terapeutkou dostane člověk informace jak v dietě pokračovat, takže pobyt naše očekávání splnil.

05.01.13 12:13:47Jana V Lázních Bělohrad, hotelu Tree of Life jsme byli poprvé a moc se nám tam líbilo. Byli jsme spokojeni jak s ubytováním, výbornou kuchyní, ochotným personálem a hlavně procedurami, které jsme si s manželem ještě přikoupili. Na Silvestra jsme si krásně zatancovali a pochutnali na nádherně upravené a chutné večeři o 6ti chodech. Jezdíme s manželem na Silvestra již několik let buď do zahraničí, nebo jej trávíme v našich lázních a tak máme možnost srovnání. Tento Silvestr patřil rozhodně k těm lepším. Přeji Vám krásný den.

04.01.13 15:43:07Jiří Ubytovani, strava a veškerý servis výborné.

30.07.12 12:56:29Tomáš a Monika Mohu jen konstatovat, že jsem téměř nenašel žádnou chybu na službách které nám s maželkou v Tree of Life poskytly. Abych byl trochu konkrétnější: 1. Personál: Jak zdravotnický, tak hotelový a stravovací personál měl úroveň kterou jsem mnohokrát nepoznal ani v 5* zahraničních hotelech (možná s výjimkou rozvinutých asijských zemí, kde to ale s tou hospitalitou až trochu přehání). Personál byl ochotný, usměvavý, ohleduplný, a hlavně bylo na nich vidět, že mají buď dobrý trenink, nebo je práce opravdu baví. V mnoha připadech to byla asi kombinace obou těchto faktorů. 2. Hotel: myslím, že si hotel zaslouži svůj 4-star superior rating. Vše fungovalo, moderní design a funkčnost jsem ocenil. Jediné co mě v dispozici hotelu vadilo, byl fakt, že apartmány jsou vzdy až v konci chodby a tak se člověk naběhá tam a zpět, zatímco standardní pokoje jsou blíže k centru dění hotelu. To ale zase kompenzuje panoramatický výhled a velikost balkonů. Doporučtě prosím managementu aby zpřístupnil přímo procedury ve 2.NP Beaty z 2.NP aby se nemuselo běhat nejprve dolu do 1.NP Beaty a pak po schodech nahoru. Ocenil jsem čistotu na každém kroku. 3. Kuchyně: Trochu me limitoval Slim program, ale kuchař je určitě na svém místě. Jídla jsou opravdu kvalitní. Jedinou výhradu bych měl snad jen k tomu, že a) k večeři není nabízená ani jedna verze polévky – pokud to není součástí slim programu jako jedinne jídlo, b) v rámci slim programu je separátní salátový bufet, který je ale pro mě z nepochopitelných důvodů každý den stejný! (okurky, rajčat, listové saláty, a papriky), proč se to občas nezmění na další formy zeleniny mi opravdu není jasné a je to škoda. 4. Procedury: probíhají dle mého názoru přesně včas, a v klidu který odpovídá kvalitním lázním, nikdo se nesnaží nikoho zkrátit na času procedury. 5. Snad jen jednou jsme měli problém s objedávkou „room servisu“ kdy nová barmanka zapoměla objednávku, ale to byla jediná výjímka z celkově suporového servisu. 6. Bar: neměli mojí značku whisky, ale bylo tam spousta dobrých alternativ. 7. Jediným obtěžujícím prvkem byly „hovada“ která asi hnízdí v přilehlém parku – pokud s tím budou moci neco udělat, tak ať do toho zainvestují. Doporučení: a. Kromě drobných připomínke viz výše bych doporučil jestě zavést „turn down“ service, za který bych si klidně rád připlatil. b. Vyčleňte prosím separátní místnost na fittness/cardio a tam presuňte z chodeb/haly bežecké a spinningové trenažery (vypadá to levně, dělá to hluk, a lidi to obtěžuje v místech kde by to nikdo nečekal) c. Obecně jsem byl velmi spokojený i s cenou a nechapu, jak může hotel na stávajícíh cenách fungovat. Nebál bych nabídnout jestě pár nadstandardních služeb, dát trochu komornější nádech recepci (kamenná podlaha v celé lobby a přilehlých chodbách působí příliš sterilně) a rekl bych si za to vyšší cenu. Jinak u mě má Tree of Life 9,5bodu z 10možných, což jsem myslím žádnému hotelu/lázním v ČR nedal. Rád tam zase za rok pojedu.

17.07.12 12:28:29Jaroslava V Lázních Bělohrad jsme byli se vším velmi spokojeni ( ubytováním, stravováním i léčením ). Měla bych jen jednu poznámku: v hotelu takové úrovně, jakou hotel Tree of Life má, jsem postrádala v restauraci ( uvnitř restaurace u vchodu ) osobu, která by se o nás "postarala", tj. usadila nás u připraveného stolu, zajistila přinesení nápojů, účet apod. Prostě osobu, která má roli supervizora. Garantuji Vám, že hosté by se cítili mnohpohodlněji a měli by pocit, že je o ně postaráno. Takto jsme si museli hledat prostřené stoly sami, někdy jsme "bloumali" po restauraci a žádali o prostření stolu. Pití jsme si museli objednávat sami u baru, který je mimo restauraci, a sami jsme museli přivolávat číšníka či servírku, abychom žádali o účet. I přes tento "nedostatek" jsme odjížděli z hotelu spokojeni a budeme pobyt v něm s důvěrou doporučovat.

03.07.12 12:46:49Jindra V Lázních Bělohrad, hotelu Tree of Life bylo vše v naprostém pořádku, máme jen slova chvály .Byli jsme tam i v roce 2011 a určitě se budeme vracet, ubytování, stravování i přístup všech zaměstnanců (manžel je invalidní) byl na jedničku s hvězdičkou.

11.04.12 23:34:11Václav Já i manželka, stejně tak i naši přátelé jsme byli maximálně spokojeni. Byl to pobyt přesně podle našich představ, tj. klidné a příjemné prostředí, strava s dostatečným výběrem, nám vyhovujícími procedurami a další relaxací. Slušný a ochotný personál, co více si přát. Též ubytování na předpokládané úrovni (což se ale očekává v novém objektu).

06.10.11 17:17:59Karel Maximální spokojenost!

20.09.11 16:49:40Magdalena Byly jsme s kamarádkou spokojené nadmíru - s ubytováním, stravou, jednáním personálu. Rozhodly jsme se, že bychom rády jely příští rok zase

23.01.11 21:32:36Roman Šebek Dobrý den paní Julie, pobyty na redukci nadváhy nutno brát jako první krok ve Vašem rozhodnutí. Lázeňský lékař Vám poradí, jak se stravovat, jak zařadit pohyb do denního rozvrhu, jak cvičit, předepíše Vám nejmodernější procedury na odbourávání tukových buněk atd. Nicméně vždy je to na klientovi, zda rady poslechne a bude se jimi řídit či nikoli. Je to opravdu o vůli každého z nás. Rozhodně neočekávejte zázrak v podobě shozených 5 kg za týden a je úplně jedno kde pobyt čerpáte. Je nutné změnit životní styl od základu, změnit jídelníček tak, aby výdej energie byl denně vyšší než příjem a moderní procedury zařadit jako doplněk. Věřte, že jakmile uvidíte první výsledky, vše bude o mnoho jednoduší a na nový životní styl si velice rychle zvyknete. Navíc se nový životní styl pozitivně odrazí i na Vaší dobré náladě, kvalitním spánku, spokojeností sama se sebou atd. V případě jakýchkoli dotazů nás můžete samozřejmě kdykoli navštívit či jinak kontaktovat.

22.01.11 22:43:31julie Dobrý večer, opravdu si myslíte že zhubnu nebo navecete na správnou životosprávu?

09.11.10 12:00:53manželé Dvořákovi I my se chceme připojit ke kladnému hodnocení tohoto komplexu. Díky ochotnému a milému personálu, výbornému jídllu a k poskytovaným kvalitním službám jsme prožili velmi příjemný týden. Všem vřele doporučujeme.

23.09.10 17:40:23Dana a Jana V. Absolutně ve všem souhlasíme s hodnocením paní Benešové. Nádherný pobyt, výborné stravování, krásné ubytování, ochotný personál. Prostě nádhera. Určitě si pobyt zopakujeme.

26.08.10 15:17:47Jarka Benešová Pobyt v komplexu Tree of life nemá absolutně žádnou chybu, prožila jsem tam v loňském roce krásný týden a nemohu si absolutně na nic stěžovat.s tak perfektním chováním veškerého personálu jak u procedur, tak i v jídelně a na recepci jsem se skutečně nikde nesetkala. pohrávám si s myšlenkou vzít tam i letos kamarádku a opakovat si krásný týden v Tree of life. snad mi to vyjde a budu opět spokojená.

07.07.10 17:23:18Martina Pobyt v Tree of life nás mile překvapil, vynikající klientský servis, krásné ubytování, příjemné procedury a vše dotvářelo kvalitní stravování. Vřele doporučujeme.


Novinky v naší nabídce

Archív aktualit z našich lázní
Rychlý kontakt 602 321 350

Kontaktujte Lázně .IN
Centrum lázeňských pobytů, s.r.o.
Roman Šebek
Jednatel

602 321 350
clp@clp.cz
290 44 812
CZ29044812

Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 8
106 00 Praha
Česká republika



Po - Čt 09:30 - 15:30 hod
Pá - předem objednaní klienti

VIP Klienti
 • Metrostav a.s.
 • Řízení letového provozu ČR, s.p.
 • Český rozhlas
 • KB a.s.
 • Omnipol a.s.
 • Astorie a.s.
 • Mediterra a.s.
 • UPS Česká republika
 • JWT Praha
 • Merlin - Plus s.r.o
 • ZŠ Ostrava
 • Siemens a.s.
 • Hasičský záchranný sbor
 • MV ČR
 • ČSA, a.s.
 • Ministerstvo obrany ČR
 • ČSOB
 • Kancelář Poslanecké sněmovny ČR
 • Zeltr s.r.o
 • Dětský domov Nepomuk
 • ALPHA FLIGHT a.s.
 • a další...

Naši VIP klienti doporučují



"Člověče - zastav se, zvolni tempo svého bytí a zamysli se nad způsobem svého života. Co činíš dobrého pro své zdraví, které je tím nejcennějším, co jsi dostal do vínku?"

Jeden z našich nejoblíbenějších produktů.

Někdy je opravdu velmi těžké se rozhodnout, jakým pobytem uděláte největší radost. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zakoupení " Univerzálního dárkového poukazu ". Vy pouze zvolíte částku, kterou hodláte věnovat a vše ostatní si vybere obdarovaný sám: termín, místo, druh pobytu, ubytování atd. Veškeré dárkové poukazy mají platnost 1 rok (s možností bezplatného prodloužení).

Vystavení a doručení poukazu je zdarma .

Objednat