Jedná se sváteční lázeňský pobyt pro klienty, kteří se chtějí seznámit s lázeňskou péčí a zároveň mít i dostatek volného času na procházky, kulturu, výlety či wellness aktivity. Individuální léčebný plán sestaví lékař na základě vstupního vyšetření.
Hotel nepořádá žádnou vánoční ani silvestrovskou oslavu, proto je pobyt vhodný pro klienty, kteří chtějí svátky strávit v klidu a pohodě.

6x ubytování v komfortním pokoji moderního designu

1x sklenka Prosecca na přivítanou

6x snídaně a večeře formou bufetu
Léčebný program:

vstupní vyšetření u lékaře

sestavení individuálního plánu pitné kúry léčivých minerálních pramenů

12 léčebných procedur a 3 aktivní procedury (gymnastika v bazénu nebo nordic walking) / osoba / pobyt
Volný vstup do Wellness Resortu hotelu Prezident:

volný vstup do hotelového bazénu a fitness (09:00 - 21:00 hod.)

volný vstup do saunalandu - parní kabina, tepidárium s terapeutickou solní inhalací, finská sauna, aroma sauna (15:00 - 21:00 hod., středa, sobota a neděle 09:00 - 21:00 hod.)
Pokoj kategorie Standard:
velikost pokoje je 27 m² Všechna lůžka mají zdravotní matraci a jsou double nebo twin (2x 200 x 100cm). Do tohoto pokoje je možné objednat dětskou postýlku zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a WC, LCD SAT-TV, telefon, sejf, fén, župan, hotelové přezůvky.
Výhled: partie za hotelem – ve vyšších patrech na hotelovou terasu a budovu Wellness resortu, v nižších patrech do zdi protější budovy.Většina pokojů má malý francouzský balkon.
Pokoj kategorie Design:
velikost pokoje je 32 m². Lůžko double – king size (1 postel 200x200cm). Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem, LCD SAT-TV, telefon, sejf, fén, župan, hotelové přezůvky.
Výhled: partie za hotelem – ve vyšších patrech na hotelovou terasu a budovu Wellness resortu, v nižších patrech do zdi protější budovy. Většina pokojů má malý francouzský balkon.
Pokoj kategorie Lux:
velikost pokoje je 28 - 32 m². Všechna lůžka mají zdravotní matrace a jsou double nebo twin (2 postele 200x100cm). Do tohoto pokoje je možné objednat jednu přistýlku nebo dětskou postýlku. V pokoji je klimatizace. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a WC, LCD SAT-TV, telefon, sejf, fén, župan, hotelové přezůvky. Některé koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem i vířivou vanou nebo bidetem.
Výhled: partie před hotelem – ulice, park, lázeňské lesy.
Pokoj Junior suite:
velikost pokoje je 47 m². Spací a obývací část pokoje je oddělena stěnou. Koupelna je přímo propojena s ložnicí prosklenou stěnou. Součástí koupelny je vana, v některých pokojích také sprchový kout a bidet, LCD SAT-TV, telefon, sejf, fén, župan, hotelové přezůvky. Součástí vybavení pokoje je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. V pokoji je klimatizace. Do tohoto pokoje je možné objednat jednu přistýlku a dětskou postýlku.
Výhled: partie před hotelem – ulice, park, lázeňské lesy.
Příjezd a odjezd.
Pokoj je k dispozici od 14:00 hod v den příjezdu a do 11:00 hod v den odjezdu.
Stravování.
Stravování začíná večeří a končí poslední den snídaní.
Plná penze.
Možnost dokoupení obědů za cenu 500,-Kč/osoba/den.
Upozornění:
hotel nepořádá žádnou vánoční ani silvestrovskou oslavu ani kulturní program, proto je pobyt vhodný pro klienty, kteří chtějí svátky strávit v klidu a pohodě.